امروز: پنج شنبه 02 فروردين 1397 برابر با 22 مارس 2018

استاندار مازندران: بسیج زمینه‌ساز همبستگی ملی است

  • دوشنبه, 29 آبان 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

استاندار مازندران از بسیج به عنوان شجره طیبه یاد کرد و گفت: بسیج زمینه ساز همبستگی ملی است.

استاندار مازندران از بسیج به عنوان شجره طیبه یاد کرد و گفت: بسیج زمینه ساز همبستگی ملی در بستر ایمان و فرهنگ عاشورایی است.

به گزارش مازنی خبر ، محمد اسلامی در همایش تجلیل از فعالان اقتصاد مقاومتی و بسیج سازندگی در سپاه کربلا گفت: راهبرد جمهوری اسلامی ایران راهبرد دفاع همه جانبه در همه عرصه های سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی و نظامی است.

وی با تبریک فرا رسیدن ربیع الاول و هفته بسیج گفت: بسیج متعلق به قشر خاصی نیست بسیج متعلق به همه مردم ایران است و دشمن تفکر بسیجی ، انقلابی و جهادی را هدف قرار داده است چرا که بسیج خودباوری و حرکت را تشویق می کند و دشمنان به دنبال خودباختگی هستند.

اسلامی تاکید کرد: دشمن هدفمند و با سناریوهای گوناگون دستاوردهای انقلاب و نظام را مورد تهاجم قرار می دهد و راهبرد جمهوری اسلامی ایران راهبرد دفاع همه جانبه در همه عرصه های سیاسی ، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و نظامی است.

استاندار مازندران بر توسعه ظرفیت بسیج تاکید کرد و گفت : هماهنگی و تعامل بسیج سازندگی مازندران با سایر دستگاههای اجرایی موجب شد تا بتواند در سطح کشور در رتبه های برتر قرار بگیرد.

وی خواستار تلاش بیشتر بسیج و همه نیروهای دلسوز برای محرومیت زدایی از چهره مازندران شد و گفت : با تعامل و یکپارچه سازی و بازآفرینی ظرفیت می توان کارکرد و عملیات جدید را در استان رقم زد.

اسلامی با اشاره به ضرورت توجه به روستاهای مازندران گفت : نیازمند حرکت جدی و جهادی در روستاهای مازندران هستیم.

وی بر توانمندسازی روستائیان برای تثبیت جمعیت روستا و اشتغال پایدار تاکید کرد و گفت : یکی از اولویت های مهم کاری این است که مسئولین استان روستاها را ممیزی کنند و برای توانمندی روستائیان اقدام کنند.

در این همایش سردار بابایی فرمانده سپاه کربلا گزارشی از اقدامات و فعالیتهای سپاه کربلا و بسیج سازندگی در حوزه اقتصاد مقاومتی و عمران و آبادانی شهرها و روستاها ارائه کرد.

در پایان با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از فرماندهان موفق سپاه ،مسئولان فعال بسیج سازندگی ، سرگروههای موفق جهادی و فعالان اقتصاد مقاومتی در استان تقدیر شد.

 

مهر

بازدید کد خبر: 17550

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی