امروز: یکشنبه 06 اسفند 1396 برابر با 25 فوریه 2018

استاندار مازندران خشت‌های اول را کج نگذارد

  • پنج شنبه, 02 آذر 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

شایعات اخیر در مورد بعضی تغییرات در استانداری مازندران موجی از نگرانی‌ها را ایجاد کرده است!اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی و اجتماعی : محمد اسلامی استاندار جدید مازندران فرد سرد و گرم چشیده ای در ساختار نظامی ، دفاعی ، هوا و فضا و موشکی است و در کنار فعالیت هایش در وزارت دفاع در حوزه دانشگاهی نیز اندوخته های گران‌بهائی را به همراه دارد.

به گزارش مازنی خبر ، بعد از حضور اسلامی در استانداری مازندران بعضی از طیف‌های سیاسی و اجتماعی به دلیل عدم تجربه‌ی زیاد وی در حوزه های اجتماعی و سیاسی در مورد آینده‌ی مازندران ابراز نگرانی کردند ولی در برابر این افراد ، گروه هایی نیز حضور داشتند که از اسلامی به عنوان یکی از گزینه های ایده آل برای جانشینی ربیع فلاح نام بردند .(که البته زمان مشخص خواهد کرد پیش بینی کدوم گروه درست بوده است.)

در هر صورت اسلامی که خلق و خوی نظامی اش در جلسات و برخوردهای اخیرش با مدیران زیرمجموعه جلوه بیشتری داشته ، پس از تکیه بر صندلی استانداری مازندران ، این روزها تلاش دارد ضمن مشورت با اندک نزدیکانش در مازندران ، گزینه های مطلوبی را جهت پست‌های مختلف در استانداری و ...  در نظر بگیرد.

اکنون که اسلامی در آستانه ی تصمیمات مهمی قرار دارد بهتر است به ایشان بگوئیم : "خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج " !

در واقع انتظارات بر این است که استاندار مازندران ، خشت های اول را به بهترین نحو و اصلاً به قول همکارانش در وزارت دفاع ، کاملاً مهندسی شده روی هم قرار دهد تا بنائی که قرار است وی از خودش در مازندران به یادگار بگذارد ، بنائی محکم و ماندگار باشد.

در اینجا بهتر است فلش بکی به گذشته نه چندان دور بزنیم !

اردیبهشت 1396 !

ایام پرشور انتخابات و وعده های انتخاباتی دکتر حسن روحانی‌!

دکتر روحانی همواره بر اصل شایسته سالاری تاکید داشته است و در سخنرانی خودش در سالن سید رسول حسینی ساری نیز بر استفاده از نیروهای توانمند در دولت دوازدهم تاکید کرد.

بسیاری از مردم که در آن روزها از دکتر روحانی حمایت کردند حفظ وضعیت مطلوب در بعضی حوزه ها و ایجاد تغییرات مثبت در سایر حوزه ها را خواستار بودند.

شاید این خواسته را بتوان بنیادی ترین و اساسی ترین خواسته ی تمام مردم ایران هم دانست که مازنی‌ها جدا از آنها نیستند.

حفظ شایستگان و آوردن افرادی شناسنامه دار ، کاربلد ، متعهد و البته وفادار به گفتمان دولت به جای مدیران ضعیف همان اعتدالی است که رئیس جمهور آنرا شعار انتخاباتی اش ساخت و مجموعه زیر نظر وی نیز باید آنرا اجرا کنند.

حال شایعاتی به گوش رسیده ، استاندار جدید مازندران در عزل و نصب هایش روی گزینه هایی در حال مطالعه می باشد که اولاً بهتر از آنها در استان مازندران موجود است و دوماً گفته می شود اعتقاد قلبی چندانی به شعارهای دولت نداشته و ندارند.

در صورتیکه این موضوع رنگ واقعیت بگیرد و اسلامی در مرداب مشورت‌های غلط بعضی از اطرافیانش غرق شود و در نهایت نتواند تصمیم درستی برای اداره امور در مازندران بگیرد همان خشت‌هایی می ماند که روی هم کج قرار داده شده و آینده او و دولت و در نهایت منافع مردم را در استان به خطر خواهد انداخت.

در این مطلب اعتقاد قلبی به گفتمان اعتدال و سیاست های دولت یک موضوع است و کاربلدی ، متعهد بودن ، تخصص کافی ، داشتن شناخت از استان ، ارتباط خوب با نخبگان و تعامل مناسب با شخصیت های تاثیرگذار مسائل دیگری  است که از اسلامی انتظار می رود در انتخاباتش آنها را لحاظ کند.

ذکر این نکته ضروری است که اسلامی یا هر فرد دیگری به عنوان استاندار مازندران به موفقیت دست یابد و در اقداماتش بتواند تاثیرگذار باشد ، در نهایت منافع و سودش به مازندران و مردم استان می رسد که البته توسعه استان ، کاهش بیکاری ، اعتیاد و آمار طلاق و همچنین افزایش شادی و نشاط و امید در استان سرسبز مازندران همان ایده آلی است که باید به آن دست یابیم و البته همه ی این ها در گرو تصمیمات درست مهندس اسلامی قرار دارد .

بازدید کد خبر: 17568

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی