امروز: جمعه 07 ارديبهشت 1397 برابر با 27 آوریل 2018

در مراسم تودیع و معارفه فرماندار نوشهر چه گذشت!؟

  • سه شنبه, 19 دی 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

یونسی: فرمانداران مدافع منافع مردم باشند / شادمان : با آهنگ دلنواز مردم کار کردماختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : مراسم تودیع و معارفه فرماندار نوشهر برگزار شد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت : هیچ مقامی برای مسئولین بالاتر از نوکری مردم نیست.

به گزارش مازنی خبر ، دکتر علیرضا یونسی در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران نوشهر ضمن تقدیر از تلاش های دکتر علی شادمان در طول مسئولیتش در این شهرستان ، اظهار داشت : رضایتمندی مردم از عملکرد آقای شادمان ، باعث خرسندی مسئولین استانداری است.

وی ادامه داد : تصمیم استانداری مازندران استفاده از نیروهای مردمی ، دردکشیده ، خوشنام ، متعهد ، متخصص و اهل تعامل مانند دکتر شادمان در مسئولیت های مختلف است.

یونسی فرماندار جدید نوشهر را یکی از فرمانداران باسابقه کشور دانست و افزود : آقای صفرنژاد با کوله باری از تجربیات با ارزشی که به همراه دارد می تواند ادامه دهنده راه دکتر شادمان باشد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران تصریح کرد : کاهش مشکلات بیکاری و آسیب های اجتماعی مانند طلاق باید در راس فعالیت و برنامه های فرمانداران باشد.

وی از فرمانداران خواست مدافع منافع مردم و نظام جمهوری اسلامی باشند ، ادامه داد : دشمن با تمام توان به دنبال ایجاد شکاف در کشور است لذا با همدلی و اتحاد می توان نقشه آنها را خنثی کرد.

یونسی امنیت را زیربنای توسعه دانست و اظهار داشت : سرسوزنی از تصویب و تامین امنیت در کشورمان کوتاه نخواهیم آمد.

معاون استاندار مازندران ادامه داد : مردم مازندران یکی از عالم ترین ، دلسوزترین ، دردمندترین و وفادارترین مردم کشور نسبت به سرزمین و انقلاب اسلامی هستند.

*** امام جمعه نوشهر گفت : مسئولیت ها فرصتی برای نشان دادن توانائی ها است.

به گزارش مازنی خبر ، حجت الاسلام محمود مشایخ در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران نوشهر با تاکید بر اینکه سواستفاده از مسئولیت ها نباید در ادارات جمهوری اسلامی وجود داشته باشد ، اظهار داشت : مدیرانی که موفق عمل کنند نزد خداوند اجر دارند.

وی با تقدیر از عملکرد علی شادمان در طول مسئولیتش در فرمانداری نوشهر ، تصریح کرد : جدیت و پیگیری دکتر شادمان به خصوص در مسائل عمرانی ستودنی بود.

مشایخ افزود : برگزاری مراسمات تودیع و معارفه سنتی است که فرصت خدمت برای نیروهای جدیدتر به وجود می آید.

وی فرماندار را نماینده عالی دولت و نیروی هماهنگ کننده بین ادارات در شهرستان دانست و اظهار داشت : توقع از مدیران بر این است که به جمهوریت و اسلامیت توجه داشته باشند.

امام جمعه نوشهر با تاکید بر اینکه مدیران مسئولیت را امانتی نزد خود بدانند ، تصریح کرد : مدیران باید ساده زیست ، باتقوا و پایبند به ارزش ها باشند.

*** فرماندار سابق نوشهر گفت : مبنای کار در شهرستان عقلانیت بود.

به گزارش مازنی خبر ، دکتر علی شادمان ضمن تقدیر از امام جمعه ، اعضای شورای تامین و اداری و مسئولین اجرائی شهرستان اظهار داشت : در طول فعالیتم در نوشهر ، مبنای کار در شهرستان عقلانیت بود.

وی با تاکید بر اینکه 25 ماه و 19 روز به عنوان فرماندار نوشهر فعالیت داشت ، اظهار داشت : هر معارفه ای ، تودیع هم به دنبال خواهد داشت.

شادمان تصریح کرد : توقع زیاد من از مسئولین شهرستان باعث اذیت آنها شد ولی اعتقاد داشته و دارم فرماندار باید از نزدیک ناظر بر تمام امور باشد.

وی با اشاره به پیشرفت 80 درصدی زباله سوز شهرستان نوشهر ، افزود : امیدواریم این پروژه تا چند ماه آینده به بهره برداری برسد.

شادمان با اشاره به بخشی از عملکرد خود در شهرستان نوشهر ، اظهار داشت : حداقل های وقت خودم را در کنار خانواده ام نبودم زیرا وقتی مسئولیت قبول می کنم دیگر برای خودمان نیستیم.

وی با تاکید بر اینکه خاطرات خوب بودن در کنار مردم نوشهر را فراموش نخواهم کرد ، افزود : من با آهنگ دلنواز مردم نوشهر کار کردم و با سخنان این مردم عزیز انرژی برای کار کردن پیدا می کردم.

شادمان سرمایه گذار را فردی نخبه دانست و ادامه داد : از فردی که سرمایه را از مسیر درست به دست می آورد باید حمایت کرد.

وی با تاکید بر اینکه دولت تدبیر و امید از سرمایه گذاران حمایت جدی می کند ، افزود : همه اقدامات خوب متعلق به دولت است زیرا بنده نیروی این دولت هستم.

*** فرماندار جدید نوشهر گفت : تلاش می کنم دغدغه های مردم شهرستان نوشهر برطرف شود.

به گزارش مازنی خبر ، عبدالصمد صفرنژاد اظهار داشت : خوشحالم بار دیگر به استان خودم بازگشتم.

وی با تاکید بر اینکه مسئولیت فرمانداری کار ساده ای نیست ، افزود : مدیران باید طرح های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت داشته باشند.

صفرنژاد تصریح کرد : هر استان و شهرستان بر اساس شاخصه های خودش اعتبارات دریافت می کند لذا باید بدانیم اعتبارات بی نهایت نیست.

فرماندار جدید نوشهر ادامه داد : فرمانداری موفق است که با برقراری توازن و بدور از گرایش های سیاسی از تمام ظرفیت ها استفاده کند.

صفرنژاد با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت امام جمعه و نماینده مجلس به درستی استفاده شود ، افزود : نوشهر با توجه به پتانسیل های گردشگری باید توسعه بیشتری یابد.

وی همدلی را رمز موفقیت و توسعه در شهرستان نوشهر دانست و افزود : اعتقاد دارم باید فضای دوستی در شهرستان گسترده تر شود.
 
*** به گزارش مازنی خبر ، در پایان جلسه عبدالصمد صفرنژاد به عنوان فرماندار جدید نوشهر معارفه و از تلاش های علی شادمان تقدیر به عمل آمد . علی شادمان به عنوان فرماندار جدید نور منصوب شده است.

بازدید کد خبر: 17880

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی