امروز: چهارشنبه 05 ارديبهشت 1397 برابر با 25 آوریل 2018

20 میلیارد پول در نزدیکی کارخانه نساجی قائم‌شهر!

  • شنبه, 23 دی 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

استاندار مازندران پیگیر اجرائی شدن مصوبه کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید شود

 

مازنی خبر / گروه اجتماعی : با پيگيري هاي مديرعامل جديد كارخانه نساجي قائمشهر و براساس مصوبه کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید که به امضاء معاون وزیر صنعت ، معدن تجارت رسيده است، مقرر شد مبلغ 20 ميليارد ريال به اين كارخانه پرداخت شود.

به گزارش مازنی خبر ، اين اعتبار بدون در نظرگرفتن بدهی معوقه و بعنوان سرمایه در گردش به کارخانه نساجی قائمشهر پرداخت خواهد شد.

اما از آنجائیکه خبرها حکایت دارد ، اين ابلاغيه از سوي معاون وزير به استاندار مازندران اعلام شده است ، اميدواريم مهندس اسلامي ، نمایندگان مردم قائمشهر در مجلس و مسئولین شهرستان و شورای شهر پیگیر جذب اين مبلغ در سريع ترين زمان ممكن باشند.

گفتنی است مهندس اسلامي در نخستين روزهاي كاري خود در مازندران بازديدي از كارخانه نساجي قائمشهر داشته و وعده هاي خوبي براي ادامه فعاليت اين مجموعه داده بود حال انتظار مي رود با تسريع در جذب اين 20 ميليارد ريال گام عملي در راستاي اين مهم بردارد.

به گزارش مازنی خبر ، قطعاً جذب اين اعتبار كمك خواهد كرد تا مهندس اعلائي مدیرعامل جديد كارخانه نساجی قائم شهر بتواند بخشی از برنامه های کاری خود را پیگیري نموده و نگرانی کارگران بابت مطالبات را به حداقل برساند.

بازدید کد خبر: 17909

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی