امروز: پنج شنبه 03 اسفند 1396 برابر با 22 فوریه 2018

لزوم شکل گیری "میز گفتگو" بین شهرداران و مردم

  • دوشنبه, 25 دی 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدیرکل دفتر شهری استانداری مازندران : عملکرد روابط عمومی های شهرداری های استان قابل قبول نیست

 

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی : مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران گفت : روابط عمومی شهرداری های استان با توجه به دستورالعمل ها و آئین نامه ها ، در هر چه بهتر برگزار شدن مراسمات دهه فجر گام بردارند.

به گزارش مازنی خبر ، سیدمحمد محمدی تاکامی در جمع مسئولین روابط عمومی شهرداری های مازندران با اشاره به اهمیت حوزه روابط عمومی در سازمان ها و دستگاه های مختلف ، اظهار داشت : تاکید ما بر این است که پروژه های عمرانی حتما دارای پیوست فرهنگی باشند تا برای مردم آزار دهنده نباشند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران با تاکید بر اینکه عملکرد امروز روابط عمومی های شهرداری های استان قابل قبول وی نیست ، افزود : روابط عمومی ها با کارکرد سنتی خداحافظی کنند و جایگاه خود را از یک کارشناس معمولی تا حد یک مدیر بابرنامه در دستگاه شان ارتقا دهند.

محمدی تاکامی مدیریت سنتی در روابط عمومی ها را منسوخ شده دانست و ادامه داد : مسئولین روابط عمومی ها برنامه بلند مدت داشته باشند در غیر اینصورت به یک واحد ناکارآمد و به نوعی تبعیدگاه تبدیل خواهند شد.

وی با بیان اینکه مسئولین روابط عمومی اگر با برنامه عمل کنند مورد حمایت مدیران قرار خواهند گرفت ، افزود : نیروی انسانی بزرگترین سرمایه یک سازمان محسوب می شود لذا از مدیران روابط عمومی می خواهم تحول گرا بوده و از مدیریت عمودی پرهیز کنند.

به گزارش مازنی خبر ، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران  افزود : از غربی ترین تا شرقی ترین نقطه استان مازندران را برابر می دانیم و نگاهمان توسعه در تمام نقاط و شهرهای استان مازندران است.

محمدی تاکامی با تاکید بر اطلاع رسانی دقیق و به روز از سوی روابط عمومی شهرداری های مازندران ، اظهار داشت : سایت های شهرداری های مازندران باید به صورت منظم فعالیت داشته باشند.

وی فضای مجازی را یک ظرفیت جذاب برای اطلاع رسانی دانست و افزود :  روابط عمومی ها به دنبال بازخورد اخبار منتشر شده هم باشند و تلاش بیشتری برای مستند سازی انجام دهند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران نقش روابط عمومی ها در نهادینه شدن و عملی شدن نظرات مردم در مدیریت شهری را پررنگ توصیف کرد و اظهار داشت : روابط عمومی های شهرداری ها باید فضائی را فراهم کنند تا شهردار با کارمندان شهرداری و مردم ، میز گفتگو را تشکیل دهند.

محمدی تاکامی ادامه داد : باید تلاش کنیم روابط عمومی در شهرداری های استان به جایگاه واقعی شان برسند و در این مسیر وجود هماهنگی بین مدیران روابط عمومی ها ضروری است .

به گزارش مازنی خبر ، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران با اشاره به ضرورت برگزاری کلاس های آموزشی برای مسئولین روابط عمومی های شهرداری های مازندران ، تصریح کرد : در آستانه عید نوروز و شکل گیری سفرهای نوروزی ، شهرهایی که دروازه استان مازندران محسوب می شود به زیباسازی اصولی و مناسب ورودی شهرها اقدام کنند.  
 

بازدید کد خبر: 17920

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی