امروز: پنج شنبه 03 اسفند 1396 برابر با 22 فوریه 2018

انتخاب بخشدار ضعیف برای بخش مرکزی قائم‌شهر!؟

  • دوشنبه, 16 بهمن 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به نظر می رسد استاندار مازندران در انتخاب بخشداران ، از اتاقی خارج از استانداری توصیه می پذیرد!اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی : بخشدار جدید بخش مرکزی شهرستان قائم شهر ظهر دوشنبه در سکوت خبری معارفه شد.

به گزارش مازنی خبر ، بخشدار مرکزی شهرستان سوادکوه که در طول فعالیتش در این شهرستان عملکرد موفقی از خود بر جا نگذاشته بود ، در صورتی به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی قائم شهر معارفه شد که این شهرستان با بیش از 300 هزار نفر جمعیت تنها از یک بخشداری برخوردار است و اداره آن نیاز به فردی قوی و کاربلد دارد.

با این انتخاب سوال برانگیز ، به نظر می رسد استاندار مازندران در ادامه انتصاباتش در تعیین بخشداران نیز از اتاقی خارج از استانداری توصیه می پذیرد .

لازم به ذکر است ، شنیده ها حاکیست در ارزیابی بخشداران که توسط حوزه معاونت سیاسی استانداری انجام شده بود ، بخشدار مرکزی سوادکوه جز فرماندارانی محسوب می شد که عملکرد موفقی از خودش برجا نگذاشته بود ولی چرا چنین بخشداری باید در تنها بخشداری مهم شهرستان قائم شهر منصوب شود جای سوالات فراوانی دارد لذا امیدواریم استاندار مازندران یا معاون سیاسی استانداری و یا مدیرکل سیاسی استانداری مازندران پاسخ چرائی این انتصاب را بدهند.

بازدید کد خبر: 18133

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی