امروز: پنج شنبه 03 اسفند 1396 برابر با 22 فوریه 2018

پاسخ مدیرکل آموزش و پرورش به مطلب مازنی‌خبر

  • چهارشنبه, 18 بهمن 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

تکمیلی / جوابیه  روابط عمومی اداره آموزش و پرورش ناحیه دو ساری به مطلب مازنی خبر

 

 

در پی درج مطلب  کتک خوردن دانش آموزان در مدرسه ای در ساری در پایگاه اطلاع رسانی مازنی خبر ، مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به این موضوع پاسخ داد.

به گزارش مازنی خبر ، بعد از این که خبر کتک خوردن تعدادی دانش آموز در مدرسه شاهد ساری توسط پدر یکی دیگر از دانش آموزان این مدرسه ، در پایگاه خبری "مازنی خبر" منتشر شد ، سید علی قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران در تماس با این پایگاه خبری اعلام کرد دستور پیگیری های لازم در مورد این موضوع را داده است.

وی با تاکید بر اینکه امنیت و سلامت دانش آموزان برای دولت تدبیر و امید مهم است ، افزود : برای دفاع از حقوق دانش آموزان دستور دادم موضوع بررسی و نتیجه را به بنده اعلام کنند.

لازم به ذکر است در طول مدت فعالیت سید علی قاسمی در اداره کل آموزش و پرورش مازندران آماز خشونت در مدارس مازندران به شدت پایین آمده است و در موارد خاصی که نیز اتفاقات مشابه رخ داده با جدیت با عوامل آن برخورد شده است.

تکمیلی :

جوابیه روابط عمومی اداره آموزش و پرورش ناحیه دو ساری به مطلب مازنی خبر :


تاملی بر خبر مازنی خبر
مدرسه به عنوان یک نهاد فرهنگ ساز جایگاه ویژه ای در تاریخ ایرانی اسلامی دارد.
بهداشت روانی مدرسه از اولویت ها و نکات مهمی است که مدیر کل آموزش و پرورش مازندران روی آن تاکید فراوان دارد. لذا با توجه به اتفاق مورد ذکر سایت مازنی خبر در یکی از مدارس ناحیه دو شهرستان ساری, ایشان دستور پیگیری موکد موضوع را ابلاغ فرمودند.
روابط عمومی ناحیه دو ساری با هرگونه حاشیه سازی و ایجاد جو روانی از طرف کسانی که درگیر فرایند تعلیم و تربیت هستند (خانواده ، مدرسه و جامعه) و با این رویداد مانع اهداف مقدس تعلیم و تربیت می شوند مخالف است و حق قانونی خود می داند که پیگیری های لازم را انجام دهد. خوانندگان محترم سایت مازنی خبر ، مطمن باشند که تعلیم و تربیت در فضایی با امنیت روانی بالا و استانداردهای لازم در حال انجام گرفتن است. از پیگیری های صادقانه سایت های خبری که چشم و گوش جامعه هستند تشکر و قدردانی می نماییم.
 روابط عمومی اموزش و پرورش ناحیه دو ساری

بازدید کد خبر: 18154

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی