امروز: پنج شنبه 03 اسفند 1396 برابر با 22 فوریه 2018

مبنا و پايه امنيت استوار و پايدار مردم هستند

  • چهارشنبه, 25 بهمن 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون امنيتي انتظامي وزير كشور : انشقاق بين دولت و ملت و ايجاد اختلاف نقشه راهبردي دشمن است.

مازنی خبر : كارگاه آموزشي -امنيتي اعضاي شوراي تامين استان و شهرستان هاي مازندران با حضور معاون امنيتي، انتظامي وزير كشور در استانداري مازندران برگزار شد ، معاون وزير كشور در اين كارگاه عنوان كرد:   مبنا و پايه امنيت استوار و پايدار مردم هستند.

كارگاه آموزشي -امنيتي اعضاي شوراي تامين استان و شهرستان هاي مازندران با حضور معاون امنيتي، انتظامي وزير كشور در استانداري مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي استانداري، حسين ذوالفقاري در اين كارگاه آموزشي امنيتي با بيان اين كه مبنا و پايه امنيت استوار و پايدار مردم هستند، عنوان داشت: انشقاق بين دولت و ملت و ايجاد اختلاف نقشه راهبردي دشمن است.

ذوالفقاري با اشاره به اين كه تهديدات دشمنان از روز پيروزي انقلاب اسلامي آغاز شده و هيچ وقت قطع نشده است، تصريح كرد: مشاركت مردم در نظم و امنيت موجب توليد سرمايه اجتماعي مي شود.

معاون امنيتي، انتظامي وزير كشور، تاكيد كرد: مديران با روحيه جهادي و اخلاص براي حل مشكلات مردم گام بردارند و موجب رضايتمندي مردم شوند.

در اين كارگاه آموزشي كه به مدت دو روز با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار در استان مازندران برگزار شد، اساتيد مختلف در زمينه آشنايي با قوانين و مقررات امنيتي، مديريت بحران، تهديدات و آسيب هاي فضاي مجازي و تهديدات تروريستي به بيان مطالب پرداختند.

در دومين روز اين كارگاه آموزشي و امنيتي، فرمانداران در 4 گروه به بحث و بررسي پيرامون مسايل مطرح شده در كاركاه پرداختند و نتايج بررسي ها در نشست پاياني ارايه و با حضور اساتيد فن مورد بحث و بررسي قرار گرفت

بازدید کد خبر: 18216

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی