امروز: شنبه 26 اسفند 1396 برابر با 17 مارس 2018

حسین زادگان: نشاط اجتماعی باید شکل بگیرد

  • پنج شنبه, 03 اسفند 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

اولین گفتگوی مجید حسین زادگان بعد از معرفی به عنوان سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری مازندرانسرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران گفت : تلاش خواهیم کرد رضایت مردم از دولت و نظام جمهوری اسلامی افزایش یابد.

به گزارش مازنی خبر ، احمد (مجید) حسین زادگان دقایقی بعد از مراسم معارفه اش به عنوان سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران در گفتگو با تکرار اظهار داشت : فضای کار در حوزه اجتماعی ، سیاسی و امنیتی بسیار گسترده است و برنامه های مختلفی در آینده در این حوزه ها انجام خواهد شد.

حسین زادگان تصریح کرد : سیاست بنده همان سیاست دولت تدبیر یعنی انجام دستورات و ابلاغیه های رئیس جمهور و استاندار و پیروی از خط مشی اعتدال است .
وی ضمت تقدیر و تشکر از دکتر یونسی معاون سابق سیاسی امنیتی استاندار مازندران ، اظهار داشت : آقای یونسی شخصیتی معتقد و وارسته دارند بنده از ایشان به عنوان پیشکسوت و استادمان در حوزه امنیتی ، درس های بسیاری گرفتم.


سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران  با تاکید بر اینکه مدیران باید به دنبال همگرائی باشند ، تصریح کرد: باید تلاش کنیم نشاط اجتماعی در جامعه شکل بگیرد.

حسین زادگان با ابراز امیدواری از از نزدیک تر شدن پیوند بین سه معاونت استانداری مازندران ، اظهار داشت : اگر قرار است در حوزه های عمرانی و اقتصادی اقداماتی انجام شود باید بستر آنرا در حوزه امنیتی و اجتماعی فراهم آوریم.

سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران  نقش فرمانداران در اجرائی شدن سیاست های دولت را تعیین کننده دانست و ادامه داد : دستگاه های اجرائی باید پیوست سیاسی ، امنیتی و اجتماعی را در برنامه هایشان لحاظ کنند.

حسین زادگان در گفتگو با تکرار تصریح کرد : نقش دستگاه های اجرائی در افزایش رضایت مردم از نظام جمهوری اسلامی تعیین کننده است.

وی ادامه داد : در حوزه معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی به عنوان دومین مقام اجرائی استان تلاش می کنیم دستگاه های اجرائی عملکرد موفقی از خود بر جا بگذارند تا رضایت خدا و مردم را جلب نماییم.
حسین زادگان با اشاره به نقش کلیدی جوانان و احزاب در توسعه ، اظهار داشت : باید به خوبی از ظرفیت های احزاب ، جوانان ، تشکل های مردم نهاد ، اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه در توسعه استان استفاده شود.

سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران با اشاره به ایام نوروز و شروع سفرها نیز گفت : در حوزه ساماندهی طرح دریا باید تلاش کنیم کمترین مشکلی برای مسافرین رخ ندهد.

حسین زادگان ساماندهی فضای مجازی و تولید محتوا در حوزه را ضروری دانست و افزود : باید با تدبیر در حوزه های اجتماعی با مردم رفتار کنیم.
 

بازدید کد خبر: 18293

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی