امروز: جمعه 03 فروردين 1397 برابر با 23 مارس 2018

حسین زادگان: دستگاه ها برنامه تخصصی ارائه دهند

  • دوشنبه, 14 اسفند 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

حسین زادگان : ارايه راهکارهای اثربخش در کاهش و مهار آسیب هاي اجتماعي ضرورت دارد

سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري  در جلسه کارگروه امور اجتماعی و فرهنگی ساماندهی آسیب های اجتماعی استان، ياد آور شد: دستگاه هاي اجرايي به موضوع نشاط اجتماعي توجه كنند.

به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان در اين جلسه با اشاره به اين كه باید با هم افزایی و مدیریت واحد نسبت به پیشگیری از آسیب های اجتماعی برنامه ریزی داشت، تاكيد كرد: دستگاه های ذی ربط در حوزه آسیب های اجتماعی  با ارایه برنامه های مدون راهکارهای اثربخش در کاهش و مهار آسیب ارايه دهند.

وی  اظهار کرد: مقابله با آسیب های اجتماعی موضوع مورد تاکید مقام معظم رهبری و از اولويت هاي دولت تدبير و اميد است.
سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري مازندران افزود: در کنار برنامه های زیربنایی و بلند مدت در ساماندهی آسیب های اجتماعی نباید از عوارض کوتاه مدت آسیب ها غافل بود.

حسين زادگان با اشاره به اين كه باید با هم افزایی و مدیریت واحد نسبت به پیشگیری از آسیب های اجتماعی برنامه ریزی بلند مدت و کوتاه مدت داشت، تاكيد كرد: دستگاه های ذی ربط در حوزه آسیب های اجتماعی  با ارایه برنامه های مدون راهکارهای اثربخش در کاهش و مهار آسیب ارايه دهند.

وي به نقش موثر رسانه در جامعه اشاره كرد و گفت: رسانه ها مي توانند خانواده ها را نسبت به آسيب هاي اجتماعي موجود در جامعه آگاه كنند . فضاي مجازي و شبكه هاي اجتماعي فرصت مناسبي جهت اطلاع رساني است و استفاده مناسب از آن در اطلاع رساني ضرورت دارد.

حسين زادگان با اشاره به اينكه استاندار مازندران به مشاركت همه ي دستگاه هاي اجرايي  در كاهش آسيب هاي اجتماعي تاكيد دارد،گفت: دستگاه هاي متولي برنامه هاي  تخصصي خود را در اين راستا ارايه كنند.

وي با تاكيد بر اينكه دستگاهاي اجرايي به نشاط اجتماعي توجه كنند، بيان داشت: ورزش نقش بسزايي در كاهش آسيب هاي اجتماعي و افزايش نشاط در جوانان دارد.

سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري مازندران توانمندسازی سازمان‌های مردم ‌نهاد استان را ضرورت دانست و گفت:  مردم باید در راستای کنترل آسیبهای اجتماعی به کمک بیایند.

وی خاطرنشان کرد: همکاری وهم افزایی، هماهنگی ، انسجام بخشی، تمرکز و بسیج ظرفیت ها و توانمندی های همه دستگاهای اجرایی و نهادهای دولتی ، گروه ها و تشکل های مردمی برای ارتقای سلامت اجتماعی و حل مسائل و آسیب های اجتماعی بسیار حائز اهمیت دانست.

بازدید کد خبر: 18365

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی