امروز: جمعه 03 فروردين 1397 برابر با 23 مارس 2018

درختکاری جمعیت احیای انسانی کنگره 60 مازندران

  • دوشنبه, 21 اسفند 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

میرزائی : ۱۱۵ اصله نهال توسط جمعیت احیای انسانی کنگره 60 نمایندگی مازندران کاشته شد 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از غرس ۱۱۵ اصله نهال توسط جمعیت احیای انسانی کنگره 60 نمایندگی مازندران (بهشهر) به مناسبت درختکاری خبر داد.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از  روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران، علی اصغر ميرزايي دبير شورا با اعلام این مطلب گفت: این مراسم با حضور پر شور اعضای نمایندگی شرق استان و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران در شهرستان گلوگاه برگزار شد و همه اعضا به اتفاق طبق عهدی که با خود بستند هریک به یمن رهایی خویش از بند افیون خانمانسوز اعتیاد، نهالی را در محل نمایندگی ، واقع در کنار جاده اصلی 10 کیلومتری شهرستان گلوگاه کاشتند .

وي افزود: این اقدام هر ساله توسط اعضای نمایندگی به صورت خودجوش و با شورو حال وصف ناشدنی برگزار می‌شود.

دبیر شورا بیان کرد: جمعیت احیای انسانی کنگره 60 متشکل از بهبودیافتگانی است که مسیر پاکی را پیش گرفتند و اکنون در یک تشکل کاملا خودجوش در جلساتی که برگزار می کنند هر عضو راجع به تجربه و دانش خودش در مقوله اعتياد سخن گفته و با پرهیز از نصیحت دیگران را ترک و پاکی تشویق و امیدوار می‌کند.

میرزایی افزود: در این جمعیت مبنای ترک و درمان اعتیاد، غیردارویی و بر مبناي محبت ، عقل و ايمان است .

وی اضافه کرد: این گروه بدون وابستگی گروهی در مسیر اهداف شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و موضوع ترک اعتیاد و بازگشت به زندگی، فعالیت می‌کند.

بازدید کد خبر: 18411

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی