امروز: دوشنبه 03 ارديبهشت 1397 برابر با 23 آوریل 2018

برش استاني برنامه ملي مبارزه با قاچاق كالا و ارز سال 97 تدوين شود

  • شنبه, 26 اسفند 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

اسلامي : براي اجراي درست امور بايد اهداف كمي احصا شود تا ارزيابي از روند برنامه ها و تحقق اهداف ممكن گردد.به گزارش  مازنی خبر و به نقل از روابط عمومي استانداري، محمد اسلامي، استاندار مازندران در جلسه كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان، موضوع مبارزه با قاچاق را بسيار با اهميت و از چالش هاي جهاني دانست كه به اقتصاد و سلامت جامعه آسيب مي زند و گفت: بخشي از اين پديده، محصول توطئه هاي دشمنان در جهت تخريب بنيان هاي فرهنگي و اقتصادي ماست.

استاندار با تاكيد بر اين كه لازم است بصورت همه جانبه و با ظرفيت هاي گوناگون اجرايي در مبارزه با قاچاق كالا اهتمام ويژه شود، افزود: بايد با بهره گيري از همه توان استان از جمله مشاركت مردم و نيروهاي بيسج، نظارت در اين راستا را گسترده و فراگير نماييم.
اسلامي، بر تدوين برش استاني برنامه ملي مبارزه با قاچاق كالا و ارز سال 97 تاكيد نمود و افزود: براي اجراي درست امور بايد اهداف كمي احصا شود تا ارزيابي از روند برنامه ها و تحقق اهداف ممكن گردد.
مقام عالي دولت در استان با بيان اين كه ماشين آلات كشاورزي بايد پلاك گذاري و هويت دار شود، تصريح نمود: اجراي اين طرح به ساماندهي مصرف سوخت و پيشگيري از حوادث كمك خواهد نمود.
وي بر اصلاح الگوي كشت و بهره گيري از سيستم هاي مورد نياز در جهت استفاده بهينه از منابع آب استان تاكيد كرد.
در آغاز اين جلسه علي پيرفلك، دبير كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان، گزارشي از اقدامات و برنامه هاي پيش روي اين كميسيون ارايه نمود.

 

بازدید کد خبر: 18441

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی