امروز: سه شنبه 04 ارديبهشت 1397 برابر با 24 آوریل 2018

بازدید بازرسان وزارت کشور از ستاد سفر مازندران

  • سه شنبه, 29 اسفند 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس هیات بازرسی : مازندران یکی از استان های محبوب برای مردم در سفرهای نوروزی استاختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی : رئیس هیات بازرسی وزارت کشور در تعطیلات نوروز گفت : مازندران استان زیبائی است که به مقصد سفر بسیاری از هموطنان در ایام نوروز تبدیل می شود.

به گزارش مازنی خبر ، محمدرضا حبیب زاده در بازدید از ستاد اجرائی خدمات سفر استان مازندران ضمن تبریک فرا رسیدن عید نوروز ، اظهار داشت : بنا به تاکید وزیر کشور ، تمام مسئولین باید تلاش کنند تا هموطنان عزیز در سفرهای نوروزی با کمترین مشکل رو به رو شوند.

وی با تاکید بر نقش دستگاه های اجرائی در خدمات رسانی مطلوب تر به مردم ، افزود : مازندران یکی از استان های محبوب برای مردم در سفرهای نوروزی است لذا باید تلاش شود به بهترین نحو به مردم خدمات رسانی شود.

حبیب زاده در پایان وضعیت فعالیت ستاد اجرائی خدمات سفر استان مازندران را مطلوب دانست و تصریح کرد : بازرسی از اماکن اقامتی و گردشگری ، بیمارستان ها ، راه ها و ... در ایام نوروز از سوی بازرسان وزارت کشور به صورت منظم و مداوم انجام خواهد شد.

همچنین معاون عمرانی استاندار مازندران نیز گفت : نوروزبانان بی نوروز در مازندران تلاش می کنند تا مسافرین با خاطرات خوشی این استان را ترک کنند.

به گزارش مازنی خبر ، علی نبیان در حاشیه بازدید هیات بازرسی وزارت کشور از ستاد اجرائی خدمات سفر مازندران ، اظهار داشت : آمار نشان  می دهد میزان سفر هموطنان به استان مازندران نسبت به مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

وی ادامه داد : پیامک خیر مقدم و راهنمای نصب اپلیکیشن رسام برای مسافرین ارسال می شود که هموطنان می توانند از طریق این ربات در تلگرام از آخرین وضعیت استان مازندران در حوزه های مختلف مطلع شوند.

نبیان با تاکید بر اینکه تولید زباله در ایام نوروز در مازندران سه برابر می شود ، تصریح کرد: از مسافرین انتظار داریم زباله را در کنار خیابان یا جنگل و ساحل رها نکنند و آنها را درون سطل های زباله بیاندازند.

معاون عمرانی استاندار مازندران افزود: در ایام نوروز 22 نمایشگاه صنایع دستی در شهرستان های مازندران ، 7 نمایشگاه سیاه چادر توسط اداره کل عشایر ، 39 مجموعه نمایشگاهی در روستاهای استان و 3 نمایشگاه در فرودگاه های رامسر ، نوشهر و ساری برپا خواهد شد.

نبیان با تقدیر از عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه راه ها ، افزود : با به بهره برداری رسیدن بخش هایی از مسیر 4 خطه جاده های هراز و سوادکوه ، بار ترافیکی در جاده های استان کاهش چشمگیری داشته است.

بازدید کد خبر: 18462

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی