امروز: جمعه 31 فروردين 1397 برابر با 20 آوریل 2018

توقیف محموله میلیاردی قاچاق در گلوگاه

  • چهارشنبه, 22 دی 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

پلیس از توقیف یک دستگاه وانت پیکان در شهرستان گلوگاه حامل کالای قاچاق خبر داد.

 

سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران از توقیف یک دستگاه وانت پیکان در شهرستان گلوگاه حامل یک‌میلیون و 450 قطعه پیچ مته‌دار با مارک مکس به ارزش 3 میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، عبدالله رضوانی گفت: در اجرای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مازندران به مرحله اجرا درآمد.

وی اظهار کرد: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و شناسایی و توقیف خودروهای حامل کالاهای قاچاق، عوامل اداره مبارزه با قاچاق کالا وارز پلیس آگاهی شهرستان گلوگاه، در اجرای طرح ایست و بازرسی در محور مواصلاتی به یک دستگاه خودروی وانت پیکان به رانندگی فردی به‌نام «م ـ خ» مظنون شدند و این خودرو را متوقف کردند.

سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران بیان کرد: با اجرای این طرح مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی گلوگاه با انجام تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی یک دستگاه خودروی وانت حامل کالای قاچاق در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان شدند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: مأموران در بازرسی از این خودرو موفق شدند، بیش از یک‌میلیون و 450 قطعه پیچ مته‌دار قاچاق با مارک مکس را به ارزش بیش از 3 میلیارد و 500 میلیون ریال کشف کنند.

رضوانی با اشاره به دستگیری متهم به قاچاق کالا از توقیف خودروی متهم و معرفی وی به مرجع قضایی خبر داد.

وی در پایان گفت: پلیس آگاهی در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کند و به صورت جدی با این پدیده برابر قانون برخورد می‌کند.

 

فارس

بازدید کد خبر: 15321

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی