امروز: یکشنبه 06 اسفند 1396 برابر با 25 فوریه 2018

در اولین جلسه شورای شهر قائم‌شهر چه گذشت!؟

یکشنبه, 12 شهریور 1396 ساعت 12:54

اولین جلسه علنی شورای اسلامی شهر قائم‌شهر با حضور اصحاب رسانه برگزار شد + مشروح کامل

به گزارش مازنی خبر ، اولین جلسه علنی شورای اسلامی شهر قائم‌شهر ظهر یکشنبه برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی شهر قائم شهر : گزینه های مدنظر شهرداری قائم شهر در حال ارائه برنامه های خود به شورا هستند.

به گزارش مازنی خبر ، "افشین حسین زاده" با تاکید بر اینکه فضای باز و آزادی برای کاندیداهای شهرداری قائم شهر درنظر گرفته شده است تا به ارائه برنامه هایشان بپردازند ، تصریح کرد : تلاش اعضای شورای شهر قائم شهر بر این است تا بهترین گزینه به عنوان شهردار انتخاب شود.

وی ادامه داد : برای انتخاب اعضای عضو کمیسیون های مختلف شورا ، عدالت و توازن برقرار شد.

حسین زاده ضمن تقدیر از شهردار سابق و اعضای دوره چهارم شورای شهر قائم شهر ، افزود : انتخاب سرپرست برای شهرداری قائم شهر با نگاه کلی شورا بود تا بعد از آن شهردار انتخاب شود.

وی تصریح کرد : تمایل نداریم انتخاب شهردار در فضای پرتنشی انجام شود.

به گزارش مازنی خبر ، رئیس شورای اسلامی شهر قائم شهر با تاکید بر اینکه عده ای در شبکه های مجازی تمایل ندارند آرامش بر شهرداری قائم شهر حاکم شود ، افزود : نمی خواهیم بازیگر تنش های ایجاد شده از سوی عده ای خاص باشیم.

حسین زاده افزود : هیچ فردی نمی تواند شورای شهر قائم شهر را به سمت حاشیه بکشاند.

وی در مورد ادامه روند احداث روگذر جانبازان افزود : ساخت این پروژه مانند دیگر پروژه ها قطعاً باقدرت ادامه خواهد یافت.

 رئیس شورای اسلامی شهر قائم شهر با تاکید بر اینکه کارگران کارخانه نساجی شماره یک در روز اعتصابشان تنها 45 روز حقوق طلبکار بودند ، افزود : عده ای در این شهر به دنبال ایجاد تنش و حاشیه برای شورای شهر قائم شهر هستند.

حسین زاده اظهار داشت : عده ای که چشم دیدن آرامش مردم قائم شهر را ندارند به دنبال ایجاد حاشیه و از بین بردن منافع مردم هستند.

وی ادامه داد : عده ای که تریبون در اختیار دارند حمایت های آیت الله معلمی امام جمعه از شورای شهر را منعکس نمی کنند و تنها انتقادها را بیان می کنند.

به گزارش مازنی خبر ، رئیس شورای اسلامی شهر قائم شهر با تاکید بر اینکه اجازه دخالت دست های پشت پرده در شورای شهر را نخواهیم داد ، افزود : اجازه دهید شورای شهر در فضای آرام ، دوستانه و کارشناسانه ای که دارد به کارش ادامه دهد.

 در ادامه ، منتخب اول شورای اسلامی شهر قائم شهر نیز اظهار داشت :‌ شورای پنجم توانائی اجرائی بالائی دارد.

محمدعلی شیرسوار افزود : شورای دوره پنجم شهر قائم شهر به دلیل تجربه ی بالا و تخصصی اعضا ، به دنبال برآورده کردن انتظارات مردم است.

وی ادامه داد :‌ در طی فعالیت شورا، مسیر حقیقت را باید در نظر بگیریم و در ادامه در مسیر نظارت نه در مسیر دخالت گام برداریم.

به گزارش مازنی خبر ، شیرسوار ادامه داد : در شورای فعلی مولفه های سیاسی جای خود را به گزینه های صنفی خواهد داد.

عضو شورای اسلامی شهر قائم شهر افزود : منتخبین مردم در فضای شیشه ای تصمیم گیری خواهند کرد تا مردم در جریان تمام امور باشند.

منتخب اول مردم قائم شهر در دوره پنجم شورای شهر : در مسیر مبارزه با تخلفات اداری و فسادهای موجود ، لیست تمامی دارائی های خود و خانواده ام را در اختیار هیات رئیسه شورا قرار می دهم تا در آینده شرمنده مردم شهرم نباشم.

در ادامه ، تنها عضو بازمانده از دوره ی چهارم شورای شهر قائم شهر در شورای جدید این شهر نیز اظهار داشت :‌ شورای چهارم علی رغم تمام انتقادات موفق عمل کرد.

احسان اسماعیلی اظهار داشت : افتخار می کنم در دوره جدید شورای شهر قائم شهر نیز حضور دارم.

وی ادامه داد : تمام تلاش اعضای شورا بر این است تا فردی ایده آل برای شهرداری انتخاب شوند.

در ادامه دیگر عضو شورای اسلامی شهر قائم شهر نیز افزود : شورای شهر و شهرداری قائم شهر برای کار سالم نیاز به آرامش دارد.

به گزارش مازنی خبر ، نصیر متانی اظهار داشت : از اصحاب رسانه انتظار می رود در ایجاد فضای آرام برای شورای شهر و شهرداری قائم شهر کمک کنند.

در ادامه ، مجید عباسی نیز اظهار داشت : واقع انگاری انتظار شورای شهر قائم شهر از اصحاب رسانه است.

به گزارش مازنی خبر ، عضو شورای شهر قائم شهر افزود : فرزندان قائم شهر در شورای شهر در راستای خدمات رسانی مطلوب نیاز به فضای آرامی دارند.

وی افزود: اعضای شورای دوره پنجم توانائی های بالائی دارند که در راستای خدمات رسانی و تحقق شعارهای داده شده ، گام خواهد برداشت.

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی