امروز: شنبه 04 فروردين 1397 برابر با 24 مارس 2018

تسخیر لانه جاسوسی آمریکا رویدادی مهم بود

شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 18:14

سوادکوهی رییس خانه احزاب مازندران: 13 آبان یادآور نقش بی بدیل جوانان در پیروزی انقلاب است

 

ریس خانه احزاب استان مازندران با اشاره به رویدادهای تاریخ ساز سیزده آبان اظهار داشت : 13آبان سالروز تبعید معمار بزرگ انقلاب اسلامی به ترکیه ، سرآغاز خیزش های مردمی علیه استبداد داخلی و استعمار خارجی بود و در این میان نسل جوان ظهور و حضوری درخشان داشته است.

به گزارش مازنی خبر ، مصطفی سوادکوهی افزود : سال 58 در چنین روزی دانشجویان پیرو خط امام ، لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر و دخالتهای بیشرمانه نظام سلطه در مقدرات مردم ایران را برملا نمودند و دانش آموزان مسلمان ایرانی نیز عزم و اراده خود برای حرکت در مسیر نهضت اسلامی را بخوبی نشان دادند.

وی گفت : بهمین جهت روز سیزده آبان بعنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش اموز نامگداری شده است.

دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در تشریح اهمیت اقدام دانشجویان پیرو خط امام تصریح کرد : تسخیر لانه جاسوسی آمریکا رویدادی مهم بوده و در مسیر پیشبرد اهداف انقلاب یعنی استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی و نیز تحقق شعار محوری نهضت (نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی ) آنقدر مفید و موثر بود که حضرت امام آنرا انقلاب دوم نامیدند.

عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز ضمن بزرگداشت یاد و خاطره معمار بزرگ انقلاب و شهدای دانشجو و دانش آموز ، روز سیزده آبان را گرامی داشت و تاکید کرد : همانطور که مقام معظم رهبری در جمع جوانان و نوجوانان فرمودند ، امروز جامعه ما خصوصا نسل جوان بیش از هر زمان دیگری نیازمند ارتقا دانش سیاسی و اجتماعی در راستای شناخت مصالح کشور و اطلاع از مسایل پیرامونی و بویژه دشمن شناسی است.

دبیر حزب اعتمادملی اضافه کرد : روز ملی مبارزه با استکبار جهانی همچنین نشانگر حقانیت ملت ما در تنفر از سلطه جویانی است که روز به روز بر خصومتشان نسبت به استقلال و خود اتکایی و اقتدار ملت ایران افزوده میشود.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی