امروز: شنبه 04 فروردين 1397 برابر با 24 مارس 2018

استاندار مازندران : نیروی بومی و غیربومی معنی ندارد

جمعه, 19 آبان 1396 ساعت 11:22

ملاك شايسته گزيني و خدمت به مردم است/ بحث محیط زیست اولویت مطلق در مازندران است

 

 

استاندار مازندران با بیان اینکه در این استان نیروی بومی و غیربومی معنی ندارد، گفت: افراد دارای صلاحیت و شایستگی وارد کار اجرایی مازندران می‌شوند.

به گزارش مازنی خبر ، محمد اسلامی در حاشیه بازدید از نیروگاه زباله سوز نوشهر در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا در استانداری و مجموعه مدیریت استان تغییراتی ایجاد می‌شود، اظهار کرد: رویکرد استانداری در این دوره در شایسته گزینی، استفاده از ظرفیت و استعداد تمامی عناصری است که صادقانه در خدمت مردم هستند.

استاندار مازندران با بیان اینکه افراد دارای صلاحیت و شایستگی وارد کار اجرایی مازندران می‌شوند، خاطرنشان کرد: استفاده از نیروی بومی و غیربومی معنی ندارد همه باید برای مردم خدمت کنند.

وی با تاکید بر اینکه به هیچ گروهی تعلقی ندارم، تصریح کرد: نماینده عالی دولت در مازندران هستم و باید از تمامی ظرفیت ها استفاده کنم.

اسلامي در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه بحث محیط زیست اولویت مطلق در مازندران است، اظهار کرد: توسعه و بهره وری با هرگونه فعالیت در امر توسعه باید در کنار حفظ محیط زیست صورت بگیرد تا سلامت طبیعت و انسان را به خطر نیاندازد.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه زباله مهم‌ترین معضل مازندران است، خاطرنشان کرد: برای رفع مشکل زباله در مازندران باید از سیستم‌های تکنولوژی که ضایعات زیست محیطی را به کمترین میزان می‌رساند استفاده و در نهایت آن را به انرژی تبدیل کرد.

اسلامی با بیان اینکه برای این امر با تسهیلات و پشتيبانی مسئولان حمایت لازم به عمل می آید، گفت: سرمایه گذار این طرح نیز تعهد داد تا در مرحله نخست چه سریعتر کوره زباله سوز راه‌اندازی شود و در گام بعدی استفاده از انرژی تولید شده از آن در دستور کار قرار بگیرد.

وی با تاکید بر اینکه مردم مازندران خود کمک کنند تا محیط زیست آلوده نشود، خاطرنشان کرد: مردم و مسافران همراهی کنند و شهرشان را خانه خود بدانند چرا که به دلیل شیرابه ها مهم ترین ذخایر خود در دریا را از دست دادیم و این امر در اقتصاد مشکل ایجاد می‌کند.

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی