امروز: یکشنبه 02 ارديبهشت 1397 برابر با 22 آوریل 2018

دستگیری سوداگر مرگ به نام "الف-م" در آمل

  • شنبه, 20 آبان 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

پلیس خبر داد : سوداگر مرگ با ۲۰ کیلوگرم تریاک در شهرستان آمل دستگیر شد.به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: در اجرای طرح مبارزه با سوداگران مرگ، ماموران انتظامی این فرماندهی در اقدامی اطلاعاتی، از فعالیت یکی از عاملان تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان باخبر شدند.

وی افزود: پس از تشکیل تیم عملیاتی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با اقدامات اطلاعاتی و ایجاد ایست و بازرسی کنترلی در پلیس راه آمل متهم به نام ' الف- م ' را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی آمل گفت: ماموران خودروی این عامل افیونی را در جاده هراز متوقف و در بازرسی از خودروی وی ۲۰ کیلو گرم تریاک کشف کردند.

سرهنگ گنجیان مقدم با اشاره به اینکه این سوادگر مرگ قصد توزیع این مقدار مواد مخدر در شهر‌های مازندران را داشت، افزود: متهم پس از تشکیل پرونده، به مرجع قضائی معرفی و موضوع در دست بررسی است.

وی، بابیان اینکه مواد مخدر یک عامل مهم برای به خطر افتادن بهداشت و سلامت جوامع بشری است، گفت: مواد مخدر ریشه اخلاق را در جامعه می‌ سوزاند و ره آورد آن تزلزل خانواده‌ ها، نگرانی و ناامنی شهروندان و در نتیجه تنزل امنیت انسانی آنان می‌ شود.

بازدید کد خبر: 17519

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی