امروز: پنج شنبه 02 فروردين 1397 برابر با 22 مارس 2018

مرگ مغازه‌دار آملی زیر چرخ لودر

  • شنبه, 27 آبان 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

صاحب یک مغازه وقتی در برابر حکم تخریب مغازه اش مقاومت کرد زیر چرخ لودر درگذشت

 

 

صاحب یک مغازه وقتی در برابر حکم تخریب مغازه اش قرار گرفت سعی داشت با رفتن در داخل کابین لودر مانع کار آنها شود که از داخل کابین به بیرون پرت شد و زیر چرخ های لودر به کام مرگ فرو رفت.

به گزارش مازنی خبر ، این حکم پنجشنبه شب به اجرا گذاشته شد و طی آن صاحب مغازه با پرت شدن از کابین لودری که در حال تخریب مغازه ش بود ، جان باخت .

بخشدار امامزاده عبدالله آمل با تائید وقوع این حادثه گفت: اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان آمل به همراه دیگر اعضای فعال در ستاد قلع و قمع و برخورد با عوامل مزاحم و آلاینده و تجاوز به حریم قانونی جاده ها ، حکم تخریب این مغازه را شب هنگام به اجرا گذاشتند.

یحیی عسگری پور افزود : عوامل اجرائی ستاد قلع و قمع ساعت حدود 19 پنجشنبه شب برای اجرای حکم درباره مغازه ای که سایه بان آن به اعتقاد اداره راهداری به حریم 38 متری جاده هراز تجاوز کرده بود ، اقدام کردند.

بخشدار امامزاده عبدالله با سئوال برانگیز توصیف کردن اجرای شبانه حکم قلع و قمع ، گفت : حادثه پس از آن رخ داد که راننده لودر در حال خراب کردن مغازه بود که صاحب مغازه داخل کابین لودر شد تا از این کار جلوگیری کند .

وی افزود : راننده در مقابل اقدام صاحب مغازه ، شروع به بازی کردن با فرمان و به چپ و راست گرداندن آن کرد که در نتیجه تکانش لودر صاحب مغازه از داخل کابین به بیرون پرتاب و کشته شد.

بخشدار امامزاده عبدالله محل وقوع این حادثه را ورودی جاده ' مرزانکلا ' در حدود کیلومتر 5 جاده هراز اعلام کرد و گفت: صاحب 41 ساله مغازه پس از پرت شدن از داخل کابین لودر ، زیر چرخ های آن قرار گرفت و در دم جان باخت .

وی افزود : البته بلافاصله بخشدار امام زاده عبدالله و مسئولان انتظامی در صحنه حادثه حاضر شدند و پرونده ای هم تشکیل و تحویل مقام های قضایی شد.

بازدید کد خبر: 17539

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی