امروز: پنج شنبه 03 اسفند 1396 برابر با 22 فوریه 2018

هشدار استاندار مازندران به مدیران حادثه ساز مطلب ویژه

پنج شنبه, 28 دی 1396 ساعت 19:28

استاندار مازندران چگونه می تواند با تیم اقتصادی آزموده شده ، توسعه اقتصادی در استان رقم بزند!؟اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : استاندار اصفهانی مازندران از روزی که سکان هدایت استانداری این خطه سرسبز را بر عهده گرفته است در جلسات مختلف به مدیران ناکارآمد ، ضعیف و غیرپاسخگو هشدارهای جدی داده تا بتواند با اینکار این مدیران را به سمت بازدهی بهتر سوق دهد و همچنین سرعت چرخ توسعه استان را تندتر نماید.

به گزارش مازنی خبر ، محمد اسلامی در یکی از تازه ترین اظهارات خودش در جلسه اخیر شورای اداری استان ، با بکار بردن واژه "حادثه ساز" برای بعضی مدیران خط و نشان کشید که در مسیر کار مردم حادثه ساز نباشند و اگر قرار است به همین روند ادامه دهند بهتر است خودشان از مسئولیت کناری گیری کنند.

استاندار مازندران در این جلسه با تاکید بر اینکه مردم در مسیر دریافت  پاسخ از ادارات ، خسته می شوند ، افزود : رفتن به سمت شکوفائی اقتصادی یک اصل مهم است که همه ی مسئولین چه آنهائی که در حوره اقتصادی فعال هستند چه آنهائی که کارشان با این حوزه ارتباطی ندارد باید نقش پررنگی ایفا کنند.

*** حال سوالی که پیش می آید این است : آیا محمد اسلامی می خواهد به تیم اقتصادی استاندار سابق اعتماد دوباره ای کند !؟

بسیاری از کارشناسان به عملکرد تیم اقتصادی همراه با استاندار سابق مازندران نقد جدی داشته و دارند و انتظارشان از محمد اسلامی این بود در اولین گام به این حوزه سروسامانی بخشد و جای بعضی مدیران آزموده و مردود شده را به مدیران متخصص و کاربلد بدهد.

مردم مازندران منتظر هستند که ببینند اسلامی چه موقع از هشدار و خط و نشان برای مدیران ضعیف به خصوص مدیران حوزه اقتصادی که شاهکارشان در 4 سال دولت یازدهم سفرهای بدون ارائه گزارش خارجی و میزبانی بی نتیجه از هیات های اقتصادی دیگر کشورها بوده است ، دست خواهد کشید و فضا را برای خدمت مدیران کاربلدتر فراهم می کند!؟


*** البته محمد اسلامی در بخش دیگری از سخنانش در جلسه شورای اداری به مدیرانی که پاسخ مردم را دیر بدهند نیز هشدار جدی داد که بر اساس قانون با آنها برخورد خواهد کرد.

اسلامی ضمن تاکید بر رعایت حقوق شهروندی از سوی مدیران ، افزود : پارتی بازی ، نفوذ و فساد اداری باید از دستگاه های دولتی استان خداحافظی کنند و میز خدمت در استان راه اندازی شود.

*** در هر صورت باید ببینیم چه موقع استاندار مازندران قلم قرمز به دست می گیرد و به حضور مدیرانی که در عمل به هشدارهای نماینده عالی دولت در استان بی توجه هستند خاتمه می دهد !؟

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی