امروز: جمعه 07 ارديبهشت 1397 برابر با 27 آوریل 2018

تجلی خدمات دولت تدبیر و امید در قائم‌شهر مطلب ویژه

چهارشنبه, 18 بهمن 1396 ساعت 09:50

از افتتاح 2 مدرسه و 3 خانه بهداشت روستائی تا بهره برداری از یک مرکز آب رسانی با حضور استانداراختصاصی مازنی خبر / گروه فرهنگی  : همزمان با دهه مبارک فجر با حضور استاندار مازندران 6 پروژه عمرانی شهرستان قائم شهر افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش مازنی خبر ، مدرسه زکیه با مشارکت موسسه برکت ، خیرین و دولت با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون تومان ، مدرسه مرحوم طاهره مجیدیان با مشارکت خیرین و دولت با اعتبار یک میلیارد و 800 میلیون تومان ، مجتمع آبرسانی روستای شیخ گلی با اعتبار 2 میلیارد و 500 میلیون تومان و هچنین 3 مرکز خانه بهداشت روستائی در روستاهای ملک کلا ، خطیر کلا و وسطی کلا با مجموع اعتبار حدود 500 میلیون تومان با حضور محمد اسلامی استاندار مازندران ، علی نبیان معاون عمرانی استاندار ، سید علی قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران ، مجید عبداللهی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستائی مازندران ، مهدی محمدی فرماندار قائم شهر و جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان به بهره برداری رسید.

استاندار مازندران گفت : دولت با تمام توان به فکر خدمت رسانی مطلوب به مردم است.

به گزارش مازنی خبر ، محمد اسلامی در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی شهرستان قائم شهر ، ضمن گرامیداشت دهه فجر و شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت : استقلال کشور با خون شهیدان حاصل شده است.

وی ادامه داد : در طول انقلاب هر موقع یکدل و متحد بودیم موفقیت های بسیاری حاصل آمده است و هر جا هم که تفرقه شکل گرفت از سرعت موفقیت ها کاسته شد.

نماینده عالی دولت در استان مازندران ، اتحاد و همدلی را ضرورت توسعه در این استان دانست و تصریح کرد : زیبائی در با هم بودن و یکپارچگی است.

استاندار مازندران با تاکید بر اینکه ملت و دولت با همبستگی می توانند اتفاقات خوبی را در شهرهای مختلف رقم بزنند ، اظهار داشت : افتخار نظام جمهوری اسلامی این است که در خدمات رسانی به مردم کوتاهی نمی کند اما گاهی اوقات کمبود اعتبارات مالی باعث تاخیر در ساخت پروژه ها می شود.

اسلامی با اشاره به ضرورت گشترش فرهنگ اقدامات خداپسندانه و ماندگار در جامعه ، تصریح کرد: اهدای زمین برای ساخت مراکز خدماتی اقدامی ماندگار و زیبا است که صدقه جاریه هر فرد محسوب می شود.

فرماندار قائم شهر نیز در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی این شهرستان گفت : دولت تدبیر و امید بی منت و صادقانه به مردم خدمات می دهد.

به گزارش مازنی خبر ، مهدی محمدی ضمن گرامیداشت دهه فجر ، با تاکید بر اینکه بیش از 51 هزار دانش آموز در مدارس شهرستان قائم شهر تحصیل می کنند اظهار داشت : 330 مدرسه با 1520 کلاس درس برای دانش آموزان قائم شهری فعال است .

وی با بیان اینکه دولت به گرمی دست خیرین را جهت ساخت اماکن خدمات رسانی مانند مدرسه و خانه بهداشت می فشارد ، تصریح کرد : دولت تدبیر و امید به مردم دروغ نمی گوید و امیدوار است با مشارکت خیرین بر تعداد مدارس نوساز و مراکز خدمات‌ده در جامعه بیافزاید.

فرماندار قائم شهر با اشاره به اینکه در سه سال اخیر 17 خانه بهداشت روستائی در این شهرستان ساخته شده است ، افزود : امروز مفتخر هستیم اعلام کنیم ساخت مراکز خدمات جامع سلامت و خانه های بهداشت در روستاهای شهرستان قائم شهر به پایان رسیده است.

محمدی با تاکید بر اینکه دولت تدبیر و امید تلاش می کند تمام روستاها از امکانات آب شرب سالم بهره مند شوند ، تصریح کرد : با افتتاح مرکز آبرسانی در روستای شیخ گلی که در قالب این پروژه 27 کیلومتر لوله گذاری انجام شده است ، 612 خانوار در این روستا و روستاهای همجوار از نعمت آب شرب سالم بهره مند شدند.

به گزارش مازنی خبر ، استاندار مازندران پیش از افتتاح پروژه های عمرانی قائم شهر با خانواده شهید قربانعلی بهرامی در این شهرستان دیدار کرد. 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی