امروز: پنج شنبه 03 اسفند 1396 برابر با 22 فوریه 2018

اسلامی: دولت به دنبال رضایت مندی مردم است

یکشنبه, 22 بهمن 1396 ساعت 12:51

استاندار مازندران : تمام برنامه های نظام نیز برای رفع مشکلات مردم و توسعه پایدار انجام می شود

 

استاندار مازندران گفت: دولت تمام همت و تلاش خود را به کار گرفت تا زمینه رضایت مندی مردم را فراهم کند و در این مسیر به همراهی و مشارکت همه مازندرانیهای عزیز نیاز دارد.

به گزارش مازنی خبر ، محمد اسلامی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ساری به خبرنگاران افزود :هدف بزرگ انقلاب اسلامی تامین آسایش و آرامش مردم است و تمام برنامه های نظام نیز برای رفع مشکلات مردم و توسعه پایدار انجام می شود.
نماینده عالی دولت در مازندران اضافه کرد : صرفا در سال جاری در این استان افزون بر 50 هزار میلیارد ریال پروژه عمرانی و طرح های اقتصادی و اشتغالزا به بهره برداری رسید و این فعالیت ها نیز در راستای تامین زندگی مناسب برای مردم از سوی دولتمردان انجام شده است.
اسلامی خاطرنشان کرد : دولتمردان تمام تلاش خود را برای تامین مطالبات مردم به کار می گیرند و ما برای تحقق اهداف نظام و مطالبات مردم نیاز به عزم ملی داریم.

** قدردانی از حضور گسترده مازنی ها در راهپیمایی 22 بهمن
استاندارمازندران از حضورگسترده مردم این خطه شمال کشور در راهپیمایی 22 بهمن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قدردانی کرد و گفت : مردم هوشمند مازندران در روز 22 بهمن با خلق حماسه ای بزرگ بار دیگر با امام و شهدا و مقام معظم رهبری تجدید پیمان کردند.
همزمان با دهه فجر 96 حدود 794پروژه عمرانی با اعتباری افزون بر 8 هزار میلیارد ریال در مازندران به بهره برداری رسید.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی