امروز: جمعه 03 فروردين 1397 برابر با 23 مارس 2018

آیا گنجی معادلات انتخابات مجلس را بر هم میزند!؟

  • سه شنبه, 15 اسفند 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

دعوت جمعی از خانواده شهدا و نخبگان از فرماندار سابق جویبار برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی


اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : حوزه انتخابیه قائم شهر ، جویبار ، سوادکوه ، سیمرغ و سوادکوه شمالی که به دلیل تعدد شهرستان ها ، به عنوان شلوغ ترین حوزه انتخابیه مازندران شناخته می شود همواره اخبار و حواشی زیادی را در مسیر منتهی به انتخابات به خود دیده است.

به گزارش مازنی خبر ، هر چه به انتخابات مجلس شورای اسلامی نزدیک تر می شویم ، بازار شایعات نیز داغ تر از گذشته می شود و این موضوع در حوزه انتخابیه قائم شهر ، جویبار ، سوادکوه ، سیمرغ و سوادکوه شمالی نیز وجود دارد.

جدیدترین اخبار رسیده از این حوزه انتخابیه حکایت از آن دارد که جمع کثیری از خانواده معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران و همچنین اقشار مختلف مردم از رضا گنجی فرماندار سابق شهرستان جویبار در خواست کرده اند ، تا برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت جدی ورود کند.

رضا گنجی که پیش از حضور در فرمانداری جویبار ، به عنوان عضو شورای شهر و شهردار جویبار نیز فعالیت داشته است ، به دلیل عملکرد موفق در هر سه مسئولیت به یکی از چهره های محبوب این شهرستان تبدیل شد.

وی که فرزند شهید نیز می باشد ، در حال حاضر به عنوان نائب رئیس هیات مدیره شرکت امدادخودرو ایران فعالیت دارد و در سطح ملی نیز توانسته عملکرد موفقی از خود بر جا بگذارد.

گفته می شود ، با توجه به کارنامه موفق رضا گنجی در مسئولیت های شهرستانی و ملی ، بسیاری از شخصیت های ورزشی صاحب نام ، نخبگان علمی و چهره های دانشگاهی شهرستان های قائم شهر ، جویبار ، سوادکوه و سیمرغ اعتقاد دارند وی در مجلس شورای اسلامی نیز می تواند یک نماینده موفق برای حوزه انتخابیه باشد.

به گزارش مازنی خبر ، به نظر می رسد باید منتظر بمانیم و در آینده نزدیک مشاهده کنیم که آیا این مدیر جوان و موفق جویباری تصمیم به حضور در انتخابات مجلس خواهد گرفت یا خیر !؟

بازدید کد خبر: 18374

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

حالت های رنگی