کد خبر: 13136تاریخ انتشار : 15:45:16 - جمعه 20 دسامبر 2019

اصولگرایان مازندران با قدرت وارد انتخابات خواهند شد / گمانه‌زنی اولیه از لیست ائتلاف اصولگرایان / تقریباً تکلیف نیمی از لیست مشخص شده است +اسامی

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی: اصولگرایان از سال ۹۴ در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و سال ۹۶ در انتخابات ریاست جمهوری ، اتحاد را به شکل جدی‌تری با هم تمرین کردند. آنجا که محمدباقر قالیباف برای ابراهیم رئیسی کناره گیری کرد. هرچند اصولگرایان در نهایت در این انتخابات نیز مانند انتخابات دهمین […]

اصولگرایان مازندران با قدرت وارد انتخابات خواهند شد / گمانه‌زنی اولیه از لیست ائتلاف اصولگرایان / تقریباً تکلیف نیمی از لیست مشخص شده است +اسامی

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی: اصولگرایان از سال ۹۴ در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و سال ۹۶ در انتخابات ریاست جمهوری ، اتحاد را به شکل جدی‌تری با هم تمرین کردند. آنجا که محمدباقر قالیباف برای ابراهیم رئیسی کناره گیری کرد. هرچند اصولگرایان در نهایت در این انتخابات نیز مانند انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، در برابر اصلاح طلبان و اعتدالیون شکست خوردند اما می توان گفت هر شکستی می تواند زمینه ساز یک موفقیت بزرگ باشد.

به گزارش مازنی خبر ، حالا با نزدیک شدن به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بار دیگر شاهد اتحاد اصولگرایان برای شکل دادن یک لیست واحد هستیم .

این بار به نظر می رسد اصولگرایان با کنار گذاشتن اختلافات درون حزبی ، با یک لیست جامع وارد عرصه رقابت شوند.

مانند دیگر استان های کشور ، در مازندران نیز احزاب مختلف عضو جبهه اصولگرایان تلاش بسیاری دارند تا بتوانند گزینه مورد نظر خود را در لیست ائتلاف قرار دهند. اما در نهایت به نظر می‌رسد حامیان آیت الله رئیسی که در ستاد انتخاباتی وی در سال ۹۶ فعال بودند و همچنین حامیان و نزدیکان محمدباقر قالیباف در استان مازندران به یک لیست مشترک برسند.

لیستی که احتمالاً با حضور افراد برحسته و صاحب نام بسته و معرفی خواهد شد.

به گزارش مازنی خبر ، شنیده ها حاکیست تا به این لحظه شخصیت‌های تاثیرگذار اصولگرایان در مازندران با حضور غلامرضا شریعتی مسئول سابق بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران از حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه، کمال علیپور نماینده مردم در مجلس دوره نهم از حوزه انتخابیه قائم شهر، سوادکوه و جویبار، منصورعلی زارعی فرماندار اسبق ساری از حوزه انتخابیه ساری و میاندورود، مهدی سعادتی استاندار اسبق گیلان از حوزه انتخابیه بابل، اسحق صلاحي معاون اسبق هماهنگ كننده فرماندهی نيروي دريايي سپاه از حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس و عبدالوحید فیاضی نماینده مردم در مجلس دوره نهم از حوزه انتخابیه نور و محمودآباد به جمع بندی نهائی رسیده اند و تقریباً حضور آنها در لیست ائتلاف اصولگرایان مازندران برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی قطعی شده است.

گفته می شود نزدیکان محمدباقر قالیباف در تلاش هستند ولی الله نانواکناری از حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار نیز در لیست ائتلاف اصولگرایان قرار بگیرد. نانواکناری ارتباط نزدیکی با قالیباف داشته و در سال ۹۲ ریاست ستاد انتخابات او در مازندران را برعهده داشت.

مازندران دارای ۱۲ کرسی در مجلس شورای اسلامی می باشد.

تهیه و تنظیم: روفیا قلی نژاد لیندی

  1. orizenshop.com گفت:

    نه تنها این مطلب بلکه بقیه مطالب سایت‌ هم خیلی مفید بودند.
    تشکر میکنم به خاطر مطالب خوبتون.