کد خبر: 15012تاریخ انتشار : 11:04:35 - جمعه 17 آوریل 2020

بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های در دست اجرا در محور ارتباطی هراز / محمد اسلامی: ارتقای ایمنی محورهای استان مازندران همواره باید در اولویت قرار بگیرد

وزیر راه و شهرسازی از پروژه های در دست اجرا در محور ارتباطی هراز بازدید کرد. به گزارش مازنی خبر ؛ مهندس محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در این بازدید گفت: استان مازندران به لحاظ شرايط جغرافيايي و گردشگری منطقه و تعدد روستاها دارای محورهای پر تردد است، از این رو ارتقای ایمنی محورهای […]

بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های در دست اجرا در محور ارتباطی هراز / محمد اسلامی: ارتقای ایمنی محورهای استان مازندران همواره باید در اولویت قرار بگیرد

وزیر راه و شهرسازی از پروژه های در دست اجرا در محور ارتباطی هراز بازدید کرد.

به گزارش مازنی خبر ؛ مهندس محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در این بازدید گفت: استان مازندران به لحاظ شرايط جغرافيايي و گردشگری منطقه و تعدد روستاها دارای محورهای پر تردد است، از این رو ارتقای ایمنی محورهای این استان همواره باید در اولویت قرار بگیرد.

وی با اشاره به تعریض و ارتقای محور هراز خاطر نشان کرد : خوشبختانه به رغم محدودیت ها، پروژه تعریض و ارتقای این محور شریانی در دست اجرا است.

مهندس اسلامی افزود : با وجود شرایط فعلی ، خدمتگزاران مردم در مجموعه وزارت راه و شهرسازی با همتی مثال زدنی پروژه های راهسازی و راهداری را با حفظ و رعایت پروتکل های بهداشتی اجرا می کنند.

وزیر راه و شهرسازی خواستار ارتقای ایمنی راه ها و شرایط مطلوب برای نگهداری و حراست از این سرمایه ملی شد و عنوان کرد :  هدف از نگهداري راه ، تقليل ميزان خرابي راه و افزايش عمر آن و همچنین كاهش هزينه هاي استهلاك وسايل نقليه با تأمين سطوح عبور مناسب و مطلوب است.

گفتنی است وزیر راه و شهرسازی علاوه بر بازدید از محور هراز، از پروژه های در دست اجرا در جاده جایگزین سد هراز و همچنین احداث زیر گذر چلاو نیز بازدید کرد.

http://www.rmto.ir/NewsAttach/28198.jpg