کد خبر: 18116تاریخ انتشار : 10:25:18 - شنبه 27 مارس 2021

نماینده ولی فقیه در مازندران : همه باید برای تحقق شعار سال تلاش کنند

نماینده ولی‌فقیه در مازندران و امام جمعه ساری با اشاره به انتخاب « تولید، پشتیبانی و مانع زدایی‌ها » به عنوان شعار سال جاری ، گفت : همه باید برای تحقق شعار سال تلاش کنند. به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر محمدی لایینی در خطبه‌های نماز جمعه ساری افزود : مسئولان باید در […]

نماینده ولی فقیه در مازندران : همه باید برای تحقق شعار سال تلاش کنند

نماینده ولی‌فقیه در مازندران و امام جمعه ساری با اشاره به انتخاب « تولید، پشتیبانی و مانع زدایی‌ها » به عنوان شعار سال جاری ، گفت : همه باید برای تحقق شعار سال تلاش کنند.

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر محمدی لایینی در خطبه‌های نماز جمعه ساری افزود : مسئولان باید در سال جدید با بهره گیری بهینه از ظرفیت های موجود در راستای تحقق شعار سال اهتمام بیشتری باشند.

وی همچنین به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال جاری اشاره کرد و گفت : انتخابات مظهر حاکمیت مردم سالاری دینی در نظام اسلامی و پشتیبان قوی برای انقلاب است.

امام جمعه ساری بر ضرورت وحدت و همدلی مسئولان تاکید کرد و افزود : تنها راهکار موثری برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده ، وحدت و همدلی است و چند صدایی جز ضرر و زیان و سو استفاده دشمنان چیز دیگری برای کشور به همراه ندارد.

وی با اشاره به در پیش بودن ۱۲ فروردین سالروز استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران ، گفت : مردم در این روز به نظامی رای دادند که عزت و سرافرازی را برای آنان به ارمغان آورد و به برکت استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران کشور به پیشرفت و توفیق های زیادی دست یافت که در نوع خود بی‌نظیر و چشمگیر بوده است.

نماینده ولی فقیه در مازندران بر ضرورت جوانگرایی در مدیریت ها تاکید کرد و افزود : باید به جوانان ایمان و اعتماد داشته باشیم و توسعه و پیشرفت روزافزون کشور در گرو بهره گیری از ظرفیت قشر جوان جامعه است.
امام جمعه ساری بر لزوم رفع مشکلات فراروی قشر جوان جامعه بویژه در بخش اشتغال و مسکن تاکید کرد و گفت: مسئولان باید با تلاش شبانه روزی نسبت به رفع مشکلات این قشر و بهره گیری از ظرفیت جوانان تلاش بیشتری داشته باشند.