کد خبر: 18128تاریخ انتشار : 10:37:12 - شنبه 27 مارس 2021

مدیرکل ارشاد مازندران مطرح کرد: عیدانه ۱۵ میلیون ریالی وزارت ارشاد به اعضا صندوق هنر مازندران

عیدانه ۱۵ میلیون ریالی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به حساب ۱۲۰۰ نفر از دارندگان هنر کارت و اعضاء صندوق هنر واریز شد . عباس زارع ، ضمن سپاس ازعباس صالحی؛ وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی ، لادن حیدری ؛ معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر و سیدحسین سیدزاده مدیرعامل صندوق اعتباری […]

مدیرکل ارشاد مازندران مطرح کرد:  عیدانه ۱۵ میلیون ریالی وزارت ارشاد به اعضا صندوق هنر مازندران

عیدانه ۱۵ میلیون ریالی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به حساب ۱۲۰۰ نفر از دارندگان هنر کارت و اعضاء صندوق هنر واریز شد .

عباس زارع ، ضمن سپاس ازعباس صالحی؛ وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی ، لادن حیدری ؛ معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر و سیدحسین سیدزاده مدیرعامل صندوق اعتباری هنر، با بیان این مطلب افزود : این کمک‌های عیدانه به دلیل رکود کسب و کار‌های فرهنگی و جبران بخشی از خسارت بیکاری ناشی از کرونا همچون مرحله اول انجام و برای هر هنرمند دارای هنر کارت و تعدادی از اعضاء صندوق هنر مازندران، مبلغ یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان واریز شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خاطرنشان کرد: تعداد اعضای صندوق هنر‌ در استان مازندران از مرز ۳۰۰۰ نفر عبور کرده ومجموع کل بیمه شدگان از ابتدا تا پایان سال ۹۹ به ۱۹۳۷ نفر رسیده است .

زارع تصریح کرد : تعداد کسانی که در مازندران هنر کارت گرفتن حدود ۷۵۰ نفر بوده و تعداد هنرمندانی که در سال ۹۹ تحت پوشش بیمه قرار گرفتند نیز ۳۰۶ نفر می باشد .