کد خبر: 18592تاریخ انتشار : 12:49:49 - پنج‌شنبه 17 ژوئن 2021

۲۳۶ شعبه اخذ رای در قائمشهر آماده شد

فرماندار قائمشهر گفت که ۲۳۶ شعبه اخذ رای برای برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان آماده شده است. یحیی یوسف پور  افزود: از این تعداد شعب اخذ رای ۱۱۶ شعبه برای شهر قائمشهر و ارطه و ۱۲۰ شعبه […]

۲۳۶ شعبه اخذ رای در قائمشهر آماده شد

فرماندار قائمشهر گفت که ۲۳۶ شعبه اخذ رای برای برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان آماده شده است.

یحیی یوسف پور  افزود: از این تعداد شعب اخذ رای ۱۱۶ شعبه برای شهر قائمشهر و ارطه و ۱۲۰ شعبه هم برای برگزاری انتخابات در روستاها در نظر گرفته شده است.

وی با اعلام اینکه ۸۶۵ نامزد در انتخابات شوراهای شهر و روستای این شهرستان با یکدیگر به رقابت کردند ، گفت: از این تعداد ۸۱ نامزد در شهر قائمشهر، ۱۴ نفر در شهر ارطه و بیش از ۷۷۰ نامزد هم در سطح ۱۲۰ روستای این شهرستان هستند.

فرماندار قائمشهر بیان کرد: ازبیش از ۲۴۳ هزار نفر واجد شرایط رای دادن در انتخابات ۲۸ خردادماه، پنج هزار نفر رای اولی هستند.

یوسف پور، افزود: بیش از چهار ۴ هزار و ۵۰۰ نیرو اعم از هیات اجرایی، نظارت، بازرسین، نیروی انتظامی، نمایندگان فرمانداری و غیره در برگزاری انتخابات این شهرستان همکاری دارند.

وی با دعوت از شهروندان برای حضور پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد ماه ، گفت : موضوع انتخابات در نظام اسلامی از اهمیت بالایی برخوردار است. نقش اصلی از آن مردم است که مشارکت حداکثری شان باعث اقتدار ایران اسلامی خواهد شد.

فرماندار قائمشهر با تاکید بر اینکه همه مقدمات لازم برای برگزاری انتخابات در این شهرستان فراهم شده است، بیان کرد: تمام تلاش خود را برای مشارکت های حداکثری، شفافیت، امنیت، سلامت و رقابت در انتخابات فردا( جمعه) را به کارگیری کرده ایم .

یوسف پور در پایان با اعلام اینکه به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا تمام تمهیدات بهداشتی در شعب اخذ رای اندیشیده شده است، گفت: تامین لوازم بهداشتی برای عوامل اجرایی، ناظرین، بازرسین فراهم شده است و تاکید داشته ایم تا انتخابات در فضای در همچنین در مکان های دربسته با استفاده از تهویه هوا برای جلوگیری از این بیماری برگزار شود./ایرنا