کد خبر: 18604تاریخ انتشار : 13:01:04 - پنج‌شنبه 17 ژوئن 2021

آمادگی ۲۰۳ گروه فنی برق برای انتخابات در مازندران

سرپرست شرکت توزیع برق مازندران از آمادگی کامل ۲۰۳ اکیپ فنی عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق مازندران در روز ۲۸ خرداد ماه تا پایان زمان شمارش آرا انتخابات خبرداد.  سید کاظم حسینی کارنامی گفت: با توجه به در پیش بودن سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی شهری و […]

آمادگی ۲۰۳ گروه فنی برق برای انتخابات در مازندران

سرپرست شرکت توزیع برق مازندران از آمادگی کامل ۲۰۳ اکیپ فنی عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق مازندران در روز ۲۸ خرداد ماه تا پایان زمان شمارش آرا انتخابات خبرداد.

 سید کاظم حسینی کارنامی گفت: با توجه به در پیش بودن سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی شهری و روستایی در روز جمعه ۲۸ خرداد به منظور تأمین برق مطمئن و پایدار که به عنوان حیاتی ترین و حساس‌ترین خدمات عمومی در طی برگزاری انتخابات در ستادهای اخذ رأی در ستاد و امورهای توزیع برق مازندران کارگروه انتخابات در ستاد و امورهای توزیع برق مازندران تشکیل شد.

وی خاطرنشان کرد: با عنایت به اهمیت تأمین برق مطمئن در روز برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی شهری و روستایی، این شرکت ضمن تشکیل کارگروه تخصصی از سوی ستاد، نسبت به تهیه و تدوین تمهیدات لازم در سطح امورهای ۱۸ گانه و کلیه بخش‌های تابعه از قبل از شروع انتخابات تا پایان آن اقدام نموده است.

سرپرست شرکت توزیع برق مازندران تعیین کارگروه تخصصی از سوی ستاد این شرکت جهت حضور در کلیه امورهای توزیع، شناسایی کلیه مراکز اخذ و شمارش آرا طبق هماهنگی قبلی با فرمانداری شهرستان‌ها و ستاد انتخابات جهت کنترل خاموشی‌ها و تأمین برق پایدار، بررسی و بروزرسانی سناریو مانور و فیدرهای تأمین کننده برق مراکز مذکور در شرایط اضطرار، شناسایی و بکارگیری ژنراتورهای تأمین برق اضطراری موجود در امورها و یا سایر دستگاه‌های اجرایی، جانمایی، راه اندازی، بررسی شرایط تأمین روشنایی سطح شهر بویژه در مراکز اخذ و شمارش آرا، هماهنگی و همکاری بین نمایندگان ستادی و مدیران امورهای توزیع مستقر در سطح شهرستان‌ها از جمله برنامه‌های این شرکت جهت آمادگی مقابله با موارد اضطراری بر شمرد.

حسینی کارنامی افزود: جهت کنترل بیشتر شبکه‌های توزیع برق، علاوه بر مدیران و معاونین و ناظرین امورها، مدیران ستادی نیز به عنوان نمایندگان مدیرعامل در ستاد و امورهای توزیع جهت نظارت بیشتر و بهتر در ۲۸ خرداد ماه حضور خواهند یافت.

وی به جایگاه و اهمیت انتخابات در نظام اسلامی پرداخت و گفت: انتخابات تعیین کننده امنیت ملی و حضور مردم در انتخابات، تحقق بخش اهداف و آرزوهای ملت و نظام است و با همان جایگاه اساسی خود در نظام جمهوری اسلامی باید همواره مورد توجه باشد و این حضور، امنیت را نیز تضمین می‌کند./مهر