کد خبر: 19055تاریخ انتشار : 14:06:33 - دوشنبه 19 جولای 2021

انتقاد بابایی از مجوز واردات برنج در فصل برداشت محصول

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اجازه واردات برنج در فصل برداشت محصول صدمه جدی را به کشاورزان وارد می‌کند و باید جلوی آن گرفته شود.  علی بابایی کارنامی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کشاورزان استان‌های شمالی حدود سه میلیون تن برنج در سالی که […]

انتقاد بابایی از مجوز واردات برنج در فصل برداشت محصول

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اجازه واردات برنج در فصل برداشت محصول صدمه جدی را به کشاورزان وارد می‌کند و باید جلوی آن گرفته شود.

 علی بابایی کارنامی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کشاورزان استان‌های شمالی حدود سه میلیون تن برنج در سالی که قیمت نهاده‌های کشاورزی به بالاترین سطح خود رسیده بود تولید کردند اما دولت در زمان برداشت محصول اجازه واردات برنج را داده است. این امر خطای نابخشودنی است که باید جلوی آن گرفته شود.

وی در ادامه اظهار کرد: تا به کی کشاورزان باید تاوان خطای مسئولان را بدهند؟ چه کسی خسارات وارده به کشاورزان را جبران می‌کند؟ هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی باید این موضوع را دنبال کند.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از سوی دیگر تسریع در بررسی لایحه رتبه بندی معلمان یک امر ضروری است و نباید بررسی آن را در مجلس به عقب انداخت، چرا که مطالبه جدی این قشر است.

بابایی گفت: در بحث خاموشی‌ها نیز متاسفانه خسارت زیادی به تولید کنندگان وارد شده و به دنبال تعطیلی برخی از مراکز صنعتی، تورم نیز بالا رفته است./ایسنا