کد خبر: 19061تاریخ انتشار : 14:11:09 - دوشنبه 19 جولای 2021

دولت انقلابی آینده به همه خواسته‌های بحق مردم پاسخ دهد

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اظهار این که مردم با همه مشکلات اقتصادی و در شرایط تبلیغات سوء دشمنان علیه انقلاب اسلامی مشارکت قابل قبولی در انتخابات ۲۸ خرداد امسال داشتند، گفت : دولت انقلابی و جهادی آینده باید به همه خواسته‌های بحق مردم پاسخ بدهد. حجت الاسلام حسین طیبی‌فر روز […]

دولت انقلابی آینده به همه خواسته‌های بحق مردم پاسخ دهد

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اظهار این که مردم با همه مشکلات اقتصادی و در شرایط تبلیغات سوء دشمنان علیه انقلاب اسلامی مشارکت قابل قبولی در انتخابات ۲۸ خرداد امسال داشتند، گفت : دولت انقلابی و جهادی آینده باید به همه خواسته‌های بحق مردم پاسخ بدهد.

حجت الاسلام حسین طیبی‌فر روز دوشنبه در آئین معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران افزود: دشمنان داخلی و خارجی با استفاده از همه ترفند ها ، مشارکت حداقلی ۲۰ درصدی مردم در انتخابات گذشته  را برنامه ریزی کرده بودند تا اصل نظام را لگدکوب کنند ،اما با شکست سنگین مشارکت قابل قبول مردم حتی در شرایط کرونایی مواجه شدند.

وی ضمن قدردانی از آحاد مردم به خاطر مشارکت در صحنه سیاسی کشور ، ادامه داد:  همه نیروهای حزب اللهی و بسیجی سپاه پاسداران با تمام توان و در خدمت دولت انقلابی و جهادی آینده هستند تا تمامی خواسته ها و مطالبات بحق مردم محقق شود.

طیبی‌فر با بیان این که در چند سال اخیر مشکلات زیادی بر مردم تحمیل شد، گفت : سطح توقعات و خواسته های مردم بسیار بالا است و دولت آینده باید با برنامه ریزی دقیق و به کارگیری نیروهای جهادی و انقلاب علاوه بر متعادل کردن خواسته ها ، همه مطالبات را نیز محقق کند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان این که تربیت نیرو های عقیدتی و سیاسی و حفاظت از این نیروها در سپاه ماموریت اصلی این نمایندگی است ، افزود : نیروها باید در این نهاد تمام قد پیرو دستورات مقام معظم رهبری باشند ، چرا که سپاه با ماموریت اصلی و محوری یعنی برای حفظ نظام جمهوری اسلامی و  دستاوردهای انقلاب به وجود آمده است.

وی ا فزود : البته سپاه یک نهاد  مردمی و ارائه دهند همه خدمات در بخش های مختلف کشور است و نیروهای بسیجی سپاه در هر زمان و در هر مکان برای ارائه خدمات مطلوب به آحاد مردم آماده هستند.

فرمانده سپاه کربلا مازندران نیز در این مراسم گفت : مردم توقع دارند تا سپاه وظیفه انقلابی گری خود را به مراتب بهتر انجام بدهد و انقلابی گری و ماموریت های جهادی بدون محافظه کاری ماموریت محوری این نیرو است که رو زبه روز در حال گسترش است.

سردار سیاوش مسلمی افزود : پیش بردن انقلاب توسط نیروی های سپاه و بسیج بسیار مهم است و با ایمان بودن ، بصیر بودن و انقلابی بودن محض از ویژگی های این نیرو است و مجموعه دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیز در تربیت و آموزش این نیروها همکاری تنگاتنگی دارد.

وی با  قدردانی از زحمات حجت الاسلام تسخیری به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مازندران ، گفت : با توجه به وجود تچهار هزار و ۲۰۰ حوزه و پایگاه بسیج در مازندران ، وظایف و ماموریت دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان بسیار سنگین و خطیر است.

 در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات غلامحسن تسخیری که به مدت ۱۴ماه به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا خدمت کرد، حجت‌الاسلام جعفر رعایتی به عنوان مسئول جدید  این دفتر معرفی شد.

رعایتی پیش از این مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه نینوا استان گلستان بود./ایرنا