کد خبر: 10188تاریخ انتشار : 9:40:29 - دوشنبه 24 ژوئن 2019

فرماندار سابق محمودآباد: نیروهای جوان بزرگ‌ترین ظرفیت این شهرستان است

فرماندار سابق محمودآباد وجود نیروهای جوان و فرهیخته را از ظرفیت‌های این شهرستان دانست و گفت: با کمک جوانان سند توسعه شهرستان و سند نشاط اجتماعی تدوین شده است. به گزارش مازنی خبر ، یحیی یوسف پور در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان محمودآباد اظهار داشت: باید در هر مسئولیتی که قرار داریم تلاش […]

فرماندار سابق محمودآباد وجود نیروهای جوان و فرهیخته را از ظرفیت‌های این شهرستان دانست و گفت: با کمک جوانان سند توسعه شهرستان و سند نشاط اجتماعی تدوین شده است.

به گزارش مازنی خبر ، یحیی یوسف پور در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان محمودآباد اظهار داشت: باید در هر مسئولیتی که قرار داریم تلاش کنیم تا رضایت مردم را جلب نمائیم.

وی آغاز کاوش در تپه قلاکتی بخش سرخرود را از بهترین اتفاقات دوران خدمتش معرفی کرد و افزود: این آثار کشف شده نشان از قدمت و بنیه تاریخی شهرستان محمود آباد دارد.

یوسف پور در پایان مسئولیت ۴ ساله اش در فرمانداری محمودآباد تصریح کرد: محمودآباد ظرفیت های بسیار خوبی برای توسعه دارد.

وی ضمن قدردانی از مردم محمودآباد بابت همراهی با دولت در این شهرستان اظهار داشت: تلاش کردیم در طول مسئولیت مان در محمودآباد کارنامه موفقی از خود بر جا بگذاریم و رضایت مردم عزیز این شهرستان را جلب نمائیم.

محمودآباد از شهرستان‌های ساحلی استان مازندران است که از شمال به دریای مازندران، از شرق به شهرستان بابلسر، از غرب به شهرستان نور و از جنوب به شهرستان آمل محدود است و از راه آمل به تهران متصل می‌شود.

این شهرستان نزدیک‌ترین شهرستان ساحلی به پایتخت کشور است و بیش از ٩٥ هزار نفر جمعیت دارد.