کد خبر: 10420تاریخ انتشار : ۱۰:۴۴:۳۰ - جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸

دستگیری سارق خانه و ضارب پدر شهید سوادکوهی در شازند اراک

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه از دستگیری سارق خانه و ضارب پدر شهید سوادکوهی در شازند اراک خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، مهدی خادمی در گفت‌ و گو با فارس با اشاره به سرقت از منزل شهید انبیا آبرود در شهر زیراب سوادکوه، گفت: در هفته گذشته فردی با سر و صورت پوشیده وارد […]

دستگیری سارق خانه و ضارب پدر شهید سوادکوهی در شازند اراک

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه از دستگیری سارق خانه و ضارب پدر شهید سوادکوهی در شازند اراک خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، مهدی خادمی در گفت‌ و گو با فارس با اشاره به سرقت از منزل شهید انبیا آبرود در شهر زیراب سوادکوه، گفت: در هفته گذشته فردی با سر و صورت پوشیده وارد منزل پدر شهید آبرود شد و با زخمی کردن پدر شهید آبرود و همسرش که در حال استراحت بودند، اقدام به سرقت جواهرات کرد.

وی افزود: پیگیری موضوع سرقت از خانه پدر شهید در دستور کار آگاهی شهرستان سوادکوه قرار گرفت و با انجام کار اطلاعاتی و در یک عملیات انتظامی متهم با نام «ع.س» در مخفیگاه خود واقع در شازند اراک توسط آگاهی شهرستان سوادکوه دستگیر شد.

*پیگیری موضوع سرقت از خانه شهید

سلیمان آبرود برادر شهید انبیا آبرود در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه پدرم حسین آبرود در روز پنج‌شنبه هفته گذشته با ضربات چوب سارق زخمی‌شد، گفت: پدرم در حالت خواب و با ضربات چوب سارق از ناحیه سر، دماغ، فک و صورت دچار شکستگی شد.

وی افزود: نامادری ما هم با ضربات سارق از ناحیه، سرودست دچار شکستگی و نیز دچار کوفتگی بدن شد.

آبرود با بیان اینکه سارق موفق شد دو گردنبند نامادری ما را به سرقت ببرد، خاطرنشان کرد: بلافاصله با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته شد و شاهد حضور آنان بودیم.

وی از شناسایی سارق که غیر‌بومی و از مستأجران قدیمی یکی از همسایگان پدر بود، اظهار کرد: دادستان شهرستان و فرماندار سوادکوه پیگیری‌های خوبی داشتند.

شهید انبیا آبرود متولد ۴ فروردین‌ماه ۱۳۴۸ و در روستای پیر‌نعیم بخش زیراب سوادکوه بود که در ۱۰ تیر‌ماه ۱۳۶۵ با اصابت ترکش راکت در عملیات کربلای یک به شهادت رسید و مزار این شهید هم در روستای ییر‌نعیم است.