کد خبر: 10605تاریخ انتشار : 9:26:53 - جمعه 26 جولای 2019

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ اعلام کرد: پرداخت ۹۹ درصد از مطالبات کلزاکاران مازندران

سید محمد جعفری گفت: با پیگیریهای بعمل آمده و پرداخت بخشی دیگر از مطالبات کلزا و گندمکاران ۹۹ درصد از کشاورزان کلزاکار مازندرانی وجه محصول تحویلی خود به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ را دریافت کردند. به گزارش مازنی خبر ، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ با بیان این مطلب […]

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ اعلام کرد: پرداخت ۹۹ درصد از مطالبات کلزاکاران مازندران

سید محمد جعفری گفت: با پیگیریهای بعمل آمده و پرداخت بخشی دیگر از مطالبات کلزا و گندمکاران ۹۹ درصد از کشاورزان کلزاکار مازندرانی وجه محصول تحویلی خود به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ را دریافت کردند.

به گزارش مازنی خبر ، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ با بیان این مطلب اظهار داشت: تاکنون ۵۹۴ میلیارد و ۴۵۸ میلیون ریال از مطالبات گندمکاران و بیش از ۷۵۴ میلیارد ریال از مطالبات کلزاکاران مازندرانی پرداخت شد تا کشاورزانی که گندم مازاد بر نیاز خود را تا هجدهم و کلزای خود را تا هفدهم تیرماه تحویل مراکز خرید تضمینی شرکت غله دادند وجه خود را دریافت کردند.

سید محمد جعفری افزود: از ابتدای فصل خرید تضمینی گندم و دانه روغنی کلزا تاکنون بیش از ۳۸ هزار و ۴۰۹ تن گندم به ارزش ۶۶۹ میلیارد و ۵۴۵ میلیون ریال و ۲۳ هزار و ۳۴۲ تن کلزا به ارزش ۷۵۹ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال تحویل مراکز خرید شرکت غله گردید که با توجه به ثبت اطلاعات محموله های دریافتی در سامانه در صف انتظار پرداخت قرار گرفتند.

وی اظهار امیدواری کرد : انتظار می رود با توجه به روند پرداختی بهای کلزای دریافتی، به زودی مطالبات کلزاکاران استان تسویه گردد.

جعفری در پایان تصریح کرد: در سال زراعی جاری خرید تنها از کشاورزانی صورت می گیرد که نام آنها در سامانه پهنه بندی سازمان جهاد کشاورزی ثبت شده باشد.