کد خبر: 10821تاریخ انتشار : ۱۵:۳۲:۰۲ - سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸

شهردار قائم شهر: فرصتی برای به تاخیر انداختن اقدامات عمرانی نداریم / عده ای بدانند شهرداری قائم شهر را به حاشیه نخواهیم برد / شهرداری قائم شهر را به سمت شرایط مطلوب هدایت خواهم کرد

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: شهردار قائم شهر گفت: فرصتی برای به تاخیر انداختن هر اقدام عمرانی در شهر نداریم. به گزارش مازنی خبر ، عباس صالح زاده در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار ، اظهار داشت: ۱۷ مرداد فرصتی است تا ضمن گرامیداشت اصحاب رسانه و خبرنگاران ، از […]

شهردار قائم شهر: فرصتی برای به تاخیر انداختن اقدامات عمرانی نداریم / عده ای بدانند شهرداری قائم شهر را به حاشیه نخواهیم برد / شهرداری قائم شهر را به سمت شرایط مطلوب هدایت خواهم کرد

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: شهردار قائم شهر گفت: فرصتی برای به تاخیر انداختن هر اقدام عمرانی در شهر نداریم.

به گزارش مازنی خبر ، عباس صالح زاده در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار ، اظهار داشت: ۱۷ مرداد فرصتی است تا ضمن گرامیداشت اصحاب رسانه و خبرنگاران ، از یک سال تلاش آنها تقدیر کنیم.

وی ادامه داد: اصحاب رسانه می توانند در راستای رسالت اطلاع رسانی، کمک رسان شهرداری ، شورای شهر و دیگر دستگاه های اجرائی باشند.

شهردار قائم شهر با بیان اینکه رفتار ما باید در شهرداری رفتاری اخلاق مدار باشد تا تمام مردم آنرا بپذیرند، تصریح کرد: نقدهای سازنده را با جان پذیرا هستم زیرا نقد باعث پیشرفت هر مجموعه ای می شود.

صالح زاده افزود: شهرداری قائمشهر برای یک رسانه و یک تعداد خاص نیست و حوزه رسانه آن هم در اختیار تمام خبرنگاران و اصحاب رسانه قرار خواهد گرفت.

شهردار قائم شهر با تاکید بر اینکه روابط شهرداری قائم شهر باید با تمام رسانه ها تقویت شود ، اظهار داشت: در گذشته افرادی بودند که حتی یک کلمه هم در مورد شهر و شهرداری قائم شهر ننوشتند ولی از تمام منافع شهرداری منتفع شدند.

وی شهرداری را برند مردم شهر دانست و ادامه داد: به دنبال این هستیم تا در فرصت باقی مانده ، چند اقدام جدی را عملیاتی کنیم تا رضایت مردم را افزایش دهیم.

عباس صالح زاده با بیان اینکه یکی از جاهائی که در شهرداری قائم شهر، ساختارمند مدیریت نمی شد حوزه روابط عمومی بود ، افزود: بعضی کانال های خبری مطالبی را منتشر می کنند که نشان می دهد از بعضی افراد خاص برای تخریب مدیریت شهری خط می گیرند.

وی تصریح کرد: برای تمام جامعه خبری احترام قائل هستم ولی افرادی که به دنبال رسالت رسانه ای نباشند را نمی پذیرم و محکم جلوی آنها می ایستیم.

به گزارش مازنی خبر ، شهردار قائم شهر با تاکید بر اینکه اطلاع رسانی اقدامات انجام شده و اصلاح امور شهرداری با همکاری رسانه ها انجام می گیرد، افزود: مجموعه شورای اسلامی دوره پنجم قائم شهر پای کار هستند ولی عملکرد آنها به درستی رصد و منعکس نشد.

وی ادامه داد: اصحاب رسانه باید کمیسیون های مختلف شورای اسلامی شهر را مورد بررسی و نقد قرار دهند.

صالح زاده با تاکید بر اینکه امور اطلاع رسانی شهرداری قائم شهر را اصلاح خواهیم کرد، اظهار داشت: عملکرد شورای اسلامی شهر قائم شهر در طول مدت دو سال اخیر به درستی به مردم اطلاع رسانی نشده است که این یک ضعف محسوب می شود.

وی افزود: اصحاب رسانه آنچه را که فکر می کنند باید تذکر بدهند را دلسوزانه و منصفانه نقد کنند و تذکر بدهند.

شهردار قائم شهر تصریح کرد: عده ای بدانند ، با یک مطلب تخریبی در بعضی کانال های تلگرامی ، شهرداری قائم شهر را به حاشیه نخواهیم برد .

به گزارش مازنی خبر ، صالح زاده با بیان اینکه اصلاح ساختار اداری شهرداری در راستای اخلاق مداری و رعایت حقوق شهروندی اولین اولویت کاری بنده می باشد ، افزود: سلامت کاری در شهرداری و سازمان های تابعه برای بنده مهم است.

وی ادامه داد: در مجموعه شهرداری از افراد متخصص در حوزه تخصص آنها بهره مند خواهیم شد و با افرادی که نمی توانند با این تفکر کار کنند خداحافظی خواهیم کرد.

صالح زاده با تاکید بر اینکه شهرداری قائم شهر را به سمت شرایط مطلوب هدایت خواهم کرد، افزود: مدیریت زباله و پسماند یکی دیگر از برنامه های کاری بنده است که انشاالله در آینده نزدیک شهروندان قائم شهری اخبار خوبی را در بحث مدیریت پسماند ، زباله ، کمپوست و شیرابه خواهند شنید.

وی افزود: ساماندهی ترافیک شهری را آغاز کرده ایم و تهیه طرح مطالعه جامع ترافیک شهری برای نخستین بار در دستور کار قرار گرفت تا طرح های زیرگذرهای مختلف و کمربندی هایی که در سال های اخیر متوقف شده اند را به پایان برسانیم.

شهردار قائم شهر بابیان اینکه رسانه ها بررسی کنند در چند سال اخیر چند متر پارکینگ عمومی در شهر ساخته شده است؟ ، افزود: در همین چند روز گذشته قراردادی برای احداث یک پارکینگ طبقاتی با ظرفیت ۵۵۰ خودرو به مالکیت شهرداری قائمشهر در هسته مرکزی شهر منعقد کردیم.

به گزارش مازنی خبر ، صالح زاده با بیان اینکه از سرمایه گذاران حوزه ساخت مسکن های ارزان قیمت استقبال خواهیم کرد، تاکید کرد: عملیات اجرائی احداث ۵ زیرگذر در شهر قائم شهر به زودی آغاز خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه اتمام پروژه های نیمه تمام شهر از جمله پروژه نگین شمال در دستور کار شهرداری قرار دارد ، تصریح کرد: ساماندهی بازار و صنایع مزاحم را به زودی شروع خواهیم کرد.

شهردار قائم شهر با بیان اینکه از پارک جنگلی و رودخانه های تلار و سیاهرود در حوزه گردشگری باید به خوبی استفاده شود ، اظهار داشت: فاز اول توسعه گردشگری رودخانه سیاهرود ، بازگشائی مسیر و راه کنار آن است که در دستور کار قرار دارد.

تهیه و تنظیم: روفیا قلی نژاد لیندی