کد خبر: 10978تاریخ انتشار : ۱۲:۳۱:۲۱ - سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

بازگشت بیش از هزار معتاد مازندرانی به زندگی

معاون امور توسعه پیشگیری اداره کل بهزیستی مازندران از بازگشت هزار و ۷۰۰ معتاد به زندگی در چهار ماهه امسال در استان خبر داد. مازنی خبر : پورفاطمی معاون امورتوسعه پیشگیری اداره کل بهزیستی مازندران در گفت و گو با خبرنگاران  با بیان اینکه ۷۰ کمپ ترک اعتیاد در استان در حال خدمات دهی به […]

بازگشت بیش از هزار معتاد مازندرانی به زندگی

معاون امور توسعه پیشگیری اداره کل بهزیستی مازندران از بازگشت هزار و ۷۰۰ معتاد به زندگی در چهار ماهه امسال در استان خبر داد.

مازنی خبر : پورفاطمی معاون امورتوسعه پیشگیری اداره کل بهزیستی مازندران در گفت و گو با خبرنگاران  با بیان اینکه ۷۰ کمپ ترک اعتیاد در استان در حال خدمات دهی به معتادان هستند، گفت: هزار و ۷۰۰ معتاد در چهار ماهه امسال در این مراکز بهبود یافتند.

او افزود: ۹۰۰ معتاد متجاهر در طرح جمع آوری نوروزی معتادان مازندرانی به مراکز ترک اعتیاد استان معرفی شدند.

پورفاطمی با بیان اینکه سه مرکز ترک اعتیاد ویژه بانوان در مازندران وجود دارد، گفت: این مراکز در ساری، بابل و عباس آباد برای بانوان مصرف کننده وجود دارد.

او با اشاره به اینکه خدمات درمان برای معتادان متجاهر استان رایگان است، گفت: مصرف کنندگانی که به صورت اختیاری به مراکز ترک اعتیاد استان مراجعه میکنند با پرداخت مبلغ ۷۵۰ هزار تومان می‌توانند از خدمات این مراکز بهره‌مند شوند.

معاون امور توسعه پیشگیری بهزیستی اداره کل بهزیستی مازندران با بیان اینکه هزار و ۵۵۰ معتاد متجاهر پارسال پاک شدند، گفت: ۷ هزار نفر نیز به صورت درمان دارویی پارسال در مراکز ترک اعتیاد استان درمان شدند.

او با اشاره به اینکه ۱۰۰ معتاد متجاهر با طرح مراقبت پس از ترخیص صاحب مسکن شدند، افزود: با این طرح مسکن و وام اشتغال به معتادان بهبود یافته تعلق میگیرد.