کد خبر: 11127تاریخ انتشار : 8:58:15 - پنج‌شنبه 22 آگوست 2019

مدلی خاص در پیگیری مصوبات جلسه بررسی مشکلات شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران / حرف اضافه ممنوع!

اختصاصی مازنی خبر / گروه اقتصادی: صبح چهارشنبه جلسه ای با حضور سعید شیرکوند معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاونت اول رئیس جمهور در شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران برگزار شد تا مصوباب جلسه چند هفته پیش معاون اول رئیس جمهور و استاندار مازندران برای حل مشکلات این شرکت بررسی شود. به […]

مدلی خاص در پیگیری مصوبات جلسه بررسی مشکلات شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران / حرف اضافه ممنوع!

اختصاصی مازنی خبر / گروه اقتصادی: صبح چهارشنبه جلسه ای با حضور سعید شیرکوند معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاونت اول رئیس جمهور در شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران برگزار شد تا مصوباب جلسه چند هفته پیش معاون اول رئیس جمهور و استاندار مازندران برای حل مشکلات این شرکت بررسی شود.

به گزارش مازنی خبر ، نکته مهم جلسه چهارشنبه این بود که شیرکوند هر ۷ مصوبه جلسه جهانگیری و حسین زادگان را به صورت جدا مطرح و از دستگاه های دخیل در آن بند می خواست تا آخرین اقدامات انجام شده خودشان را مطرح کنند.

این موضوع باعث شد تا مدیران و دستگاه های کم کار در اجرائی کردن مصوبات مشخص و  از گفتن هرگونه حرف اضافه در جلسه جلوگیری به عمل آید.

مدلی که در این جلسه اجرا شد می تواند الگوئی برای تمام جلسات اداری استان مازندران باشد تا هم مدیران کم کار مشخص شوند و هم با سخنان بیهوده، وقتی به هدر نرود.

لازم به ذکر است ۳۱ تیر ۱۳۹۸ استاندار مازندران در جلسه ای با حضور دکتر جهانگیری و تعدادی از وزرا و سهامداران شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران ، مشکلات این شرکت را مطرح و در آن جلسه در ۷ مصوبه قرار شد تا مهمترین مشکلات شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران از جمله خروج شرکت از شمول ماده ۱۴۱ قانون تجارت ، تامین سرمایه در گردش توسط بانک ملی ، کمک به شرکت جهت تهیه چوب های خشک اراضی جنگلی و … تا پایان شهریور برطرف شود.

شیرکوند بعد از یک ماه و در صورتیکه یک ماه هم به پایان زمان تعیین شده در مصوبات فرصت باقی مانده ، در جلسه ای در شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران به مدیران و دستگاه های کم کار تذکر داد که باید در زمان باقی مانده مشکلات این شرکت را بر طرف نمایند در غیر اینصورت از سوی معاون اول رئیس جمهور و استاندار مازندران با آنها برخورد جدی خواهد شد.

به گزارش مازنی خبر ، شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران در سال ۷۰ در ساری شروع به کار کرد و با ۱۲۷۶ نفر سالانه حدود ۱۸۰ هزار تن ظرفیت تولید کاغذ را دارد که امروز به دلایل متعددی از جمله نقدینگی، پایین بودن تعرفه کاغذ، طرح تنفس جنگل، بدهی به سهامداران و بانک ها و شرکت های خدمات رسان و … با مشکل روبرو شده است.

اکنون باید منتظر ماند و دید در پایان شهریور آیا تمام مصوبات جلسه حل مشکلات شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران اجرائی خواهد شد یا با دستگاه های کم کار و ضعیف در این موضوع برخورد جدی به عمل خواهد آمد!؟