کد خبر: 11263تاریخ انتشار : ۹:۵۴:۳۷ - چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران در جشن بزرگ کارگران بازنشسته : بازنشستگان با ارزش ترین سرمایه های انقلاب هستند / دبیر اجرائی خانه کارگر: کارگران در انتخابات آتی به حامیان واقعی خود رأی خواهند داد +تصاویر

جشن بزرگ روز تکریم خانواده و بازنشستگان مازندران با حضور جمع کثیری از کارگران بازنشسته و خانواده های آنها در سالن بانک ملی شهرستان بابلسر برگزار شد. معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: دستاوردهای امروز کشور مرهون تلاش های کارگران دیروز است. به گزارش مازنی خبر ، دکتر حسین حسن نژاد در مراسم جشن و […]

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران در جشن بزرگ کارگران بازنشسته : بازنشستگان با ارزش ترین سرمایه های انقلاب هستند / دبیر اجرائی خانه کارگر: کارگران در انتخابات آتی به حامیان واقعی خود رأی خواهند داد +تصاویر

جشن بزرگ روز تکریم خانواده و بازنشستگان مازندران با حضور جمع کثیری از کارگران بازنشسته و خانواده های آنها در سالن بانک ملی شهرستان بابلسر برگزار شد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: دستاوردهای امروز کشور مرهون تلاش های کارگران دیروز است.

به گزارش مازنی خبر ، دکتر حسین حسن نژاد در مراسم جشن و تکریم بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران اظهار داشت: بازنشستگان نه تنها در گذشته برای عمران و آبادانی کشور کار کردند بلکه نیروی کار امروز نیز توسط آنها تربیت شده اند.

وی تصریح کرد: معتقد هستم که تمام کسانی که دیروز برای آبادانی این مرز و بوم زحمت کشیده اند و امروز بازنشسته شده اند، با ارزش ترین سرمایه های این انقلاب هستند..

حسن نژاد ادامه داد: دستاوردهای امروز انقلاب و کشور مرهون تلاش های بازنشستگانی است که در ۴۰ سال گذشته به توسعه و آبادانی امروز کشور عزیزمان ایران فکر می کردید.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران افزود: اگر امروز در مقابل تحریم ها، مشکلات و سختی ها ایستاده ایم و بسیاری از مشکلات را در گذشته پشت سر گذاشته ایم، همه به برکت تلاش و زحمات شما کارگران دیروز و بازنشستگان امروز است.

حسن نژاد ادامه داد: باید برای تمام کسانی که با کار و تلاش و ایثار خود امروز ما را ساخته اند سر تعظیم فرود آورد.

این مقام مسئول گفت: بازنشستگان جز اقشاری هستند که در پیشرفت تولید،کار و حضور در اجتماع نقش بسزایی داشتند.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان مازندران:
روز بازنشستگان بهانه‌ای برای رساندن صدای مظلومیت‌شان به گوش مسئولان است/ کارگران در انتخابات آتی به حامیان واقعی خود رأی خواهند داد

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان مازندران گفت: کارگران در انتخابات آتی به حامیان واقعی خود رای خواهند داد.

نصرالله دریابیگی در جشن بزرگ جامعه بازنشستگی و تکریم کارگران بازنشسته، بازمانده و مستمری بگیران تامین اجتماعی مازندران در سالن بانک ملی بابلسر ضمن تبریک هفته دولت و روز بازنشستگان گفت:روز بازنشستگان بهانه ای برای انتقال مشکلات و رساندن صدای مظلومیت کارگران و بازنشستگان به گوش مسئولین است.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران ادامه داد: هدف از برگزاری چنین مراسماتی ایجاد اتحاد و انسجام بیشتر و بهتر جامعه کارگری و بازنشستگی برای حل مشکلات و معضلات کارگران و بازنشستگان است.

وی اظهار کرد: تشکیلات کارگری و بازنشستگی به دنبال حل مشکلات و معضلاتی از قبیل مشکلات معیشتی و درمانی و رساندن صدای مظلومیت این اقشار به گوش شخص رئیس جمهور و نمایندگان مجلس است.

عضو کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی کشور به بدهی ۲۰۰ هزار میلیارد تومانی دولت به سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد و افزود: از مشکلات به حق بازنشستگان تامین اجتماعی طرح همسان سازی حقوقاشان است که اگر دولت بدهی خود را به سازمان پرداخت و به تعهداتی که مجلس هم تصویب کرده عمل کند این مشکل تا حد زیادی حل خواهد شد.

دریابیگی با اشاره به اینکه سرنوشت هر قومی به دست خودش رقم میخورد،گفت: جامعه کارگری و بازنشستگی باید برای رسیدن به اهداف و مطالبات به حق خود با هم اتحاد داشته باشد.

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران با اشاره به اهمیت انتخابات آتی مجلس اظهار کرد:امروز و در روز بازنشستگان باید این موضوع مطرح شود که بسیاری از نمایندگان کنونی با شعار حمایت از مستضعفان،پا برهنگان و کارگران و اعتبار ما کارگران و بازنشستگان راهی مجلس شدند و بعد از راهیابی به مجلس همه چیز را از یاد بردند.

وی ادامه داد: متاسفانه تعداد نمایندگان حامی کارگران و بازنشستگان در مجلس محدود است به همین دلیل در بسیاری از موارد در حق کارگران و بازنشستگان اجحاف می شود.

این نماینده با سابقه کارگری گفت: در انتخابات آتی مجلس جامعه کارگری و بازنشستگی به کاندیدایی رای خواهد داد که در عمل حامی واقعی کارگران و بازنشستگان باشد.

مدیر کل تامین اجتماعی مازندران:
در حوزه بیمه و درمان توفیقات بسیاری برای جامعه کارگری و بازنشستگی حاصل شده است

مدیر کل تامین اجتماعی مازندران گفت: در حوزه بیمه و درمان توفیقات بسیاری برای جامعه کارگری و بازنشستگی حاصل شده است.

دکتر علی اصغر محمودی در مراسم جشن و تجلیل از بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران ضمن تبریک هفته دولت و روز بازنشستگان در بابلسر گفت: امروز با افتخار اعلام میکنیم که به لطف تلاش نمایندگان شما بازنشستگان تامین اجتماعی در استان،کانون مازندران در بحث عملکرد در کشور سرآمد و نمونه اعلام شده است.

محمودی طرح کرامت رضوی در مازندران را از دیگر خدمات ماندگار به بازنشستگان تامین اجتماعی دانست و گفت: با تلاش همکاران و کانون بازنشستگان استان این طرح در بین دیگر استان های کشور شاخص است.

مدیر کل تامین اجتماعی مازندران ادامه داد: باید بیشتر پیگیر مطالبات کارگران و بازنشستگان باشیم.

وی با اشاره به اینکه در حوزه بیمه و درمان توفیقات بسیاری برای جامعه کارگری و بازنشستگی حاصل شده است،گفت: که این موفقیت ها حاصل همدلی مجموعه جامعه کارگری و بازنشستگی بوده است.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران:
بازنشستگان یکی از سرمایه های عظیم در جامعه محسوب می ­شوند

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: بازنشستگان یکی از سرمایه های عظیم در جامعه محسوب می­شوند.

کامران اصغری در جشن و مراسم تجلیل از بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران در شهرستان بابلسر ضمن تبریک هفته دولت و روز بازنشستگان گفت: بهترین تقدیر و تجلیل از مقام شامخ کارگران و بازنشستگان پاسخگویی مسئولین به نیازهایشان است.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: بازنشستگان یکی از سرمایه های عظیم در جامعه محسوب می­شوند و باید از تجربیات آنان در طول سالیان متمادی خدمتشان بویژه برای راهنمایی و هدایت پرسنل جوان و کم تجربه در بخش های مختلف استفاده کنند.

وی افزود:احترام و قدر شناسی کوشش ها و تلاشهای بازنشتگان عزیز که ۳۰ سال از بهترین سالهای عمر خود را در مسیر سازندگی ، آبادانی و خدمت به جامعه صرف کرده اند بخشی از فرهنگ جامعه ایرانی است.

اصغری ادامه داد: خوشبختانه در این خصوص احترام ، کرامت گزاری به بزرگان و پیشکسوتان در خانواده های ایرانی کاملاً مشهود است و جوانان عزیز نباید با رفتار خود اجازه دهند که روح سالمندان مکدر شود .

در پایان این مراسم از کانون های برتر بازنشستگان شهرستان های مختلف مازندران تقدیر صورت گرفت.