کد خبر: 11311تاریخ انتشار : ۹:۳۳:۳۷ - شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه: کلاهبردار حرفه ای ۲۰۰ میلیون ریالی در سوادکوه دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه گفت:کلاهبردار حرفه ای ۲۰۰ میلیون ریالی در سوادکوه دستگیر شد . سرهنگ مهدی خادمی در گفت و گو با مازنی خبر ، در بیان این خبر گفت : در پی شکایت مردمی مبنی بر کلاهبرداری از آنان توسط فردی که خود را بانی کمک به نیاز مندان معرفی کرده بود، موضوع […]

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه: کلاهبردار حرفه ای ۲۰۰ میلیون ریالی در سوادکوه دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه گفت:کلاهبردار حرفه ای ۲۰۰ میلیون ریالی در سوادکوه دستگیر شد .

سرهنگ مهدی خادمی در گفت و گو با مازنی خبر ، در بیان این خبر گفت : در پی شکایت مردمی مبنی بر کلاهبرداری از آنان توسط فردی که خود را بانی کمک به نیاز مندان معرفی کرده بود، موضوع در دستور کار ماموران پلیس کلانتری شهر زیراب قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه، تصریح کرد: پس از انجام اقدامات اطاعاتی، ماموران در عملیاتی غافلگیرانه متهم را که با تغییر مداوم چهره در این شهرستان تردد می کرد، شناسایی و دستگیر کردند .

سرهنگ خادمی، اظهار داشت: متهم که دارای سوابق متعدد کیفری و کلاهبرداری در شهرستان های همجوار نیز بوده در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به ۳ فقره کلاهبرداری از شهروندان جمعا به مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال از شهروندان اعتراف کرد .

وی با اشاره به این که متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، از شهروندان خواست، ضمن رعایت هشدارهای انتظامی از اعتماد به افراد ناشناس و افراد فاقد صلاحیت خودداری کنند و در صورت مواجهه به شیادان و کلاهبرداران مراتب را سریعا به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند .