کد خبر: 11312تاریخ انتشار : 9:34:16 - شنبه 31 آگوست 2019

فرماندار ساری تاکید کرد: جشنواره پیاز ظرفیتی برای اشتغال پایدار

فرماندار ساری گفت: این جشنواره فرصت مغتنم هم‌افزایی برای ایجاد بستر اشتغال و درآمد پایدار است. به گزارش مازنی خبر ، عباسعلی رضایی در آیین افتتاحیه دومین جشنواره پیاز در روستای سرکت بخش کلیجانرستاق اظهار داشت: برگزاری جشنواره متناسب با ظرفیت های بخش های شهرستان ساری هدف گذاری ما در سال جدید بوده است. وی […]

فرماندار ساری تاکید کرد: جشنواره پیاز ظرفیتی برای اشتغال پایدار

فرماندار ساری گفت: این جشنواره فرصت مغتنم هم‌افزایی برای ایجاد بستر اشتغال و درآمد پایدار است.

به گزارش مازنی خبر ، عباسعلی رضایی در آیین افتتاحیه دومین جشنواره پیاز در روستای سرکت بخش کلیجانرستاق اظهار داشت: برگزاری جشنواره متناسب با ظرفیت های بخش های شهرستان ساری هدف گذاری ما در سال جدید بوده است.

وی با بیان اینکه برگزاری جشنواره در ۶ بخش شهرستان ساری با شناسایی پتاسیل های آن بخش در دستور کار قرار گرفت،افزود: هدف از برگزاری جشنواره ها معرفی محصولات کشاورزی و ظرفیت های موجود در بخش مورد نظر است.

فرماندار ساری با تأکید بر اینکه جشنواره پیاز فرصتی برای ایجاد بستر اشتغال و درآمد پایدار است،گفت: جشنواره پیاز را نه تنها فرصتی بسیار ارزشمند و کم ‌نظیر برای شناسایی ظرفیت‌های ایجاد اشتغال و درآمد پایدار در شهرستان ساری می‌بینیم بلکه می‌تواند گستره وسیع مازندران و دیگر استان ها را نیز در بگیرد.

وی افزود:حضور غرفه داران از دیگر استان ها بستر خوبی برای معرفی دستاوردها و تولیدات استان است و یک فرصت طلایی برای افزایش تولید این محصول است.

این مقام مسئول حمایت از اشتغالزایی بویژه اشتغال خرد را از دیگر اهداف جشنواره عنوان کرد و افزود: حمایت از اشتغال روستاییان از مهاجرت روستاییان به شهرها جلوگیری می کند.

رضایی پرداخت تسهیلات با بهره ۴ درصد را از دیگر حمایت هایی عنوان کرد که در جهت اشتغال پایدار به روستاییان پرداخت می شود.