کد خبر: 11353تاریخ انتشار : ۹:۰۸:۳۲ - چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر اعلام کرد: دستگیری ۲ قاچاقچی مواد مخدر در بابلسر

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از کشف ۵ کیلو و۵۰۰ گرم تریاک از ۲ عامل افیونی در این شهرستان خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ “عبداله رضوانی” درتشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع مواد مخدر در شهرستان بابلسر توسط افرادی در پوشش مسافر ، موضوع در دستور کار […]

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر اعلام کرد: دستگیری ۲ قاچاقچی مواد مخدر در بابلسر

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از کشف ۵ کیلو و۵۰۰ گرم تریاک از ۲ عامل افیونی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ “عبداله رضوانی” درتشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع مواد مخدر در شهرستان بابلسر توسط افرادی در پوشش مسافر ، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، افزود: مأموران با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی های میدانی، موفق به شناسایی متهمان شدند.

سرهنگ رضوانی، تصریح کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته با مرجع قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی متهم را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهشان ۵ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف کردند .

رضوانی با بیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، گفت: مبارزه با پدیده شوم موادمخدر به عنوان مهمترین عامل فروپاشی خانواده ها و سرمنشاء بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی، نیازمند همکاری همه جانبه مردم و نهادهای مسئول با نیروی انتظامی است .

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از شهروندان خواست: برای مقابله با عاملان افیونی و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند .