کد خبر: 11388تاریخ انتشار : ۱۰:۲۱:۵۷ - جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۸

باز انتخابات و باز هم شکم صابون‌ زدن منفعت‌طلبانِ اصلاح‌طلب‌نما!

اختصاصی مازنی‌خبر / میثم کاوه : انتخابات سال‌های ۹۲ ، ۹۴ و ۹۶ اگر برای عده‌ زیادی از حامیان دولت هیچ سودی نداشت ، اما برای عده‌ای اصلاح‌طلب‌نما نان داشت! افرادی که با پرچم اصلاح‌طلبی ، به دنبال منفعت گشتند و البته هم به آن‌ رسیدند! افرادی که در ستادها چای و نبات می‌خوردند تا […]

باز انتخابات و باز هم شکم صابون‌ زدن منفعت‌طلبانِ اصلاح‌طلب‌نما!

اختصاصی مازنی‌خبر / میثم کاوه : انتخابات سال‌های ۹۲ ، ۹۴ و ۹۶ اگر برای عده‌ زیادی از حامیان دولت هیچ سودی نداشت ، اما برای عده‌ای اصلاح‌طلب‌نما نان داشت! افرادی که با پرچم اصلاح‌طلبی ، به دنبال منفعت گشتند و البته هم به آن‌ رسیدند! افرادی که در ستادها چای و نبات می‌خوردند تا جوانان در صحنه رقابت عرق بریزند!

در کل وقتی به انتخابات نزدیک می‌شویم ، تشکیل شوراهای مختلف اصلاح‌طلبی در صدر اخبار رسانه‌ها قرار می‌گیرد. عده‌ای مثلا باتجربه سیاسی دور هم جمع می‌شوند تا نقشه رسیدن به منافع را ترسیم کنند آن هم در سایه انتخابات!《آن مال تو ، این مال من!》

در دور میز این افراد کمتر چهره‌ی جوان و خوشفکری را مشاهده خواهید کرد چون اساسا جوان خوشفکر که تفکرش را پای عده‌ای پیرمرد و پیرزن بازنشسته نمی‌ریزد!

اگر اصرار دارم که بنویسم منفعت‌طلبان اصلاح‌طلب‌نما ، به این دلیل است که اصلاح‌طلب واقعی نه تنها دنبال منفعت شخصی نیست بلکه تفکر و تلاشش را در راستای منافع مردم هزینه میکند لذا اگر به شناسنامه و زندگی‌نامه اعضای همیشگی اینگونه شوراهای انتخاباتی نگاهی بیاندازید به این نتیجه خواهید رسید که عده‌ای شکم‌سیر سیاسی قرار است با پرچم اصلاح‌طلبی برای مردم تصمیم بگیرند. عده‌ای که تلاش دارن خودشان را گردن‌کلفت یه جریان بنامند.

به راستی تا کی قرار است عده‌ای اینگونه گستاخانه خود را وکیل جمع کثیری از مردم حامی یک تفکر قرار دهند!؟
تا کی قرار است شکم گنده‌های اصلاح‌طلب‌نما که حتی یک فرزند بیکار در خانواده ندارند، باید برای جوانان بیکار و مردم زجرکشیده تعیین تکلیف کنند!؟
تا کی قرار است مردم فریب لابی‌گری‌های عده‌ای منفعت‌طلب با کاندیداهای خاص را بخورند که مثلا به کاندیداهای مورد نظر یک جریان رای بدهند!؟

بیایید به عقب برگردیم تا بیشتر حرف بزنیم.
به انتخابات مجلس در سال ۹۴ !
چرا در این ۴ سال حتی یه میثاق‌نامه یا تفاهم‌نامه امضا گرفته شده از کاندیداهای موردحمایت شفاف‌سازی نشد!؟
چرا حتی در یک جلسه با کاندیداها به اصحاب رسانه اجازه ورود داده نشد!؟
حالا این آقایان و خانم‌ها که بوی منفعت مست‌شان کرده، میتوانند دلسوز مردم و یک جریان سیاسی باشند!؟

اصلا چه کسانی این افراد را انتخاب کرده اند!؟ مگر غیر از این می‌باشد که اصل حزب‌گرایی به برگزاری یک انتخابات سالم است!؟
کدام رای‌گیری، این بساط را شکل داده است!؟
مگر غیر از این است که عده‌ای گردن‌کلفت در چنین مواقعی در تهران دور هم جمع می‌شوند و با تقسیم عنوان‌ها می‌خواهند برای یک جمعیت کثیری از مردم تصمیم بگیرند!؟

اما باید عنوان کرد، وقت آن رسیده تا تاکید شود که دوره 《هر چی من گفتم تو باید بگی چشم》 به پایان رسیده است.
مردم و اصلاح‌طلبان واقعی که دلسوز مردم هستند و درد مردم درد آنها هم هست ، با مطالعه پای صندوق‌های رای خواهند رفت و دیگر با هر مصلحتی فریب نخواهند خورد!
دیگر به سر آمد دوره‌ای که پیرمردها تصمیم می‌گرفتند و ما جوانان می‌گفتیم چشم!
خداحافظ لابی!