کد خبر: 11396تاریخ انتشار : ۱۶:۲۹:۲۲ - جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۸

تصاویر / مراسم معارفه امام جمعه جدید تنکابن

حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی هدایتی با حکم شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور به عنوان امام جمعه جدید تنکابن معرفی شد.   حجت الاسلام سید مهدی هدایتی روز جمعه به عنوان امام جمعه جدید شهر تنکابن در سالن هلال احمر این شهر معرفی شد. به گزارش خبرنگار مازنی خبر و به نقل از ایرنا […]

تصاویر / مراسم معارفه امام جمعه جدید تنکابن

حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی هدایتی با حکم شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور به عنوان امام جمعه جدید تنکابن معرفی شد.

https://img9.irna.ir/d/r2/2019/09/06/4/156605079.jpg

https://img9.irna.ir/d/r2/2019/09/06/4/156605075.jpg

https://img9.irna.ir/d/r2/2019/09/06/4/156605076.jpg

https://img9.irna.ir/d/r2/2019/09/06/4/156605071.jpg

https://img9.irna.ir/d/r2/2019/09/06/4/156605070.jpg

https://img9.irna.ir/d/r2/2019/09/06/4/156605065.jpg

https://img9.irna.ir/d/r2/2019/09/06/4/156605067.jpg

https://img9.irna.ir/d/r2/2019/09/06/4/156605068.jpg

 

حجت الاسلام سید مهدی هدایتی روز جمعه به عنوان امام جمعه جدید شهر تنکابن در سالن هلال احمر این شهر معرفی شد.

به گزارش خبرنگار مازنی خبر و به نقل از ایرنا ، حجت الاسلام هدایتی که پیش از این عهده دار امام جماعت مسجد جامع شهر تنکابن بود، از سوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور جایگزین حجت الاسلام عبدالعلی پوراکبر شد .

حجت الاسلام عبدالعلی پوراکبر به مدت سه سال امام جمعه شهر تنکابن بود.

مسئول بازرسی و حراست شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در آیین معارفه امام‌جمعه جدید تنکابن بر ضرورت شور همراه با شعور حسینی در ماه محرم اشاره کرد و گفت : دشمن بر اساس استراتژی خود تلاش دارد تا فرهنگ شهادت و مهدویت که دو بال نظام مقدس جمهوری اسلامی است خدشه وارد کند که تاکنون ناموفق بوده است.

حجت الاسلام حسنعلی قلعه افزود :در سوگواری های حسینی باید شور توام با شعور حسینی در جامعه ایجاد شود تا عقاید ، افکار و فرهنگ شیعه بیش از پیش گسترش یابد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر میزان تلاش برای ایجاد شور حسینی در جامعه بیشتر از شعور حسینی است ، اظهار داشت : شعور حسینی باید در مساجد و تکایاها ایجاد شود و اقداماتی از قبیل چادر زدن کنار خیابان و چای دادن به مردم کافی نیست بلکه لازم است در این زمینه برنامه ریزی لازم صورت گیرد.

قلعه خاطرنشان کرد : باید مراقب استراتژی دشمن بود و در مقابل آن حرکت نمود تا آنها نتوانند به اهداف شوم خود دست یابند و همانگونه که تاکنون اینگونه بوده است.

وی به توطئه های دشمنان برای شکستن صفوف مستحکم نماز جمعه اشاره کرد و افزود : طراحی استراتژی دشمنان برای نماز جمعه بسیار بی شرمانه است بگونه ای که برخی افراد در داخل در فتنه ۸۸ در ماه مبارک رمضان با آب آشامیدنی به دست آمدند و شعار می دادند.

به گفته مسئول بازرسی و حراست شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور ، دشمن برای همه امور ایران اسلامی برنامه ریزی کرده و بسیار صبور است تا به موفقیت دست یابد اما جوانان و نوجوانان ایران اسلامی نخواهد گذاشت تا نقشه های شوم آنها به اجرا درآید.

وی یادآور شد : باید صفوف به هم پیوسته نمار جمعه بیش از پیش مستحکم تر شود و با همدلی و همراهی همه مسئولان مشکلات مردم منطقه به حداقل برسد.

امام جمعه جدید تنکابن نیز در این مراسم گفت : باید در شهرستان وفاق ، همدلی و همراهی بین مردم و مسئولان بیش از پیش شکل بگیرد تا شاهد رونق و شکوفایی بیشتر منطقه باشیم.

حجت الاسلام سید مهدی هدایتی افزود : تنکابن از ظرفیت های بسیاری بالایی در تمامی حوزه ها برخوردار است که با یکدلی ، وفاق و هم افزایی بیشتر می توان آنها را بالفعل کرد و زمینه توسعه و آبادانی منطقه را فراهم نمود.

وی اظهار داشت : از اختلافات فقط منافع دشمن تامین می شود و نباید این اجازه را بدهیم که آنها از اختلاف نظرها سوء استفاده کنند.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن نیز گفت : اگر بتوانیم اراده شخصی را به اراده عمومی تبدیل کنیم آنگاه در مسیر درست انقلاب گام برداشتیم و می توانیم اثرات خوبی برای جامعه داشته باشیم.

سید امیر حسینی جو افزود : توسعه اساسی در تفکر ، رفتار و تعقل ایجاد می شود و باید در این مسیر گام برداریم.

وی با اشاره به سیل سال گذشته در شهرستان تنکابن اظهار داشت : در سیل اخیر تمامی مسئولان با همراهی روحانیون منطقه به کمک مردم خسارت دیده شتافتند و توانستند اقدامات موثری در این زمینه داشته باشند.

شهرستان ۱۷۰ هزار نفری تنکابن در غرب مازندران واقع است.

  1. ناشناس گفت:

    ان شاءالله خون شهدای مظلوم که با عملکرد خود راهشان را که مدت زمانی است کنار گذاشتید و نامشان و تصویرآنها را متظاهرانه و ریاکارانه نردبان دست اندازی های ظالمانه خود کردید بزودی دامن ناپاک شما مفسدین افساد طلب را خواهد گرفت !!!!
    آن روز دیر نیست !!!!