کد خبر: 11533تاریخ انتشار : ۱۹:۱۷:۳۳ - یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

فرماندار ساری: ساخت نیروگاه زباله‌سوز ساری با سرعت در حال اجرا است

فرماندار ساری با اشاره به اختصاص ۵۰۰ میلیارد ریال برای زباله‌سوز مرکز مازندران گفت: ساخت نیروگاه زباله‌سوز ساری با سرعت در حال اجرا است. به گزارش مازنی خبر، عباسعلی رضایی با بیان اینکه تکمیل کارخانه زباله‌سور ساری از اولویت‌های شهری و زیست محیطی مرکز استان مازندران است، اظهار کرد: روند ساخت نیروگاه زباله‌سوز ساری با […]

فرماندار ساری: ساخت نیروگاه زباله‌سوز ساری با سرعت در حال اجرا است

فرماندار ساری با اشاره به اختصاص ۵۰۰ میلیارد ریال برای زباله‌سوز مرکز مازندران گفت: ساخت نیروگاه زباله‌سوز ساری با سرعت در حال اجرا است.

به گزارش مازنی خبر، عباسعلی رضایی با بیان اینکه تکمیل کارخانه زباله‌سور ساری از اولویت‌های شهری و زیست محیطی مرکز استان مازندران است، اظهار کرد: روند ساخت نیروگاه زباله‌سوز ساری با سرعت در حال اجرا است.

وی با اشاره به پیگیری‌های یک ماه‌ اخیر توسط استاندار و فرمانداری مرکز استان مازندران در راستای تسریع این پروژه، تصریح کرد: مبلغ ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار ویژه جهت سرعت‌بخشیدن به روند اتمام پروژه نیروگاه زباله‌سوز ساری در نظر گرفته شده است.

فرماندار مرکز استان مازندران با اشاره به جلسات ثمربخش با معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری و دهیاری‌های کشور و همکاری تنگاتنگ مدیرکل دفتر امور شهری استانداری و بازدید‌های وی، افزود: ۳۰۰ میلیارد ریال از اعتبار یادشده از محل بند “ه ” تبصره ۵ قانون بودجه در روز گذشته تخصیص یافته است.

این مسؤول با تشکر از صبر و همراهی مردم شریف بخش چهاردانگه و به خصوص منطقه پشتکوه، بیان کرد: در جلسه روز گذشته شورای اسلامی شهر ساری نیز مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال برای پروژه نیروگاه زباله‌سوز ساری مصوب شد که قطعا این اعتبارات بر روند سرعت بخشیدن و تکمیل این پروژه کمک شایانی می‌کند.