کد خبر: 11537تاریخ انتشار : ۱۹:۲۱:۴۳ - یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

اتمام حجت فرماندار قائم‌شهر با دستگاه‌های خدمت‌رسان ؛ با مدارس همکاری کنید

فرماندار قائم شهر گفت: با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید ادارات خدمات‌رسان حق قطع انشعابات (برق، آب، گاز، تلفن) مدارس را به علت بدهی ندارند. ‎ به گزارش مازنی خبر ، یحیی یوسف پور در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قائم شهر، گفت: هیچ دستگاه اجرایی خدمات رسان (آب، برق، گاز، تلفن) […]

اتمام حجت فرماندار قائم‌شهر با دستگاه‌های خدمت‌رسان ؛ با مدارس همکاری کنید

فرماندار قائم شهر گفت: با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید ادارات خدمات‌رسان حق قطع انشعابات (برق، آب، گاز، تلفن) مدارس را به علت بدهی ندارند. ‎

به گزارش مازنی خبر ، یحیی یوسف پور در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قائم شهر، گفت: هیچ دستگاه اجرایی خدمات رسان (آب، برق، گاز، تلفن) حق ندارد به علت بدهی مدارس انشعابات آنان را قطع نمایند.

وی با اعلام اینکه سال تحصیلی جدید باید بدون هیچ گونه مشکلی آغاز شود، ادامه داد: درست است که ما در شهرستان با کمبود نیروی انسانی فرهنگی مواجه هستیم اما باید با استفاده از راهکار و نیروهای توانمند بتوانیم این چالش را برطرف تا خانواده ها هم بتوانند بدون هیچ گونه دغدغه ای فرزندانشان را برای تحصیل به مدارس هدایت کنند.

فرماندار قائم شهر خاطرنشان کرد: تمام هدف ما در نظام آموزشی باید اجرای سند تحول بنیادین باشد تا دانش آموزانی که فارغ التحصیل می شوند انسانهایی امیدوار، آینده ساز، فعال و در عین حال کارآفرین باشند.

رئیس شورای آموزش و پرورش گفت: در زمینه فضای آموزشی ۵۷ مدرسه تخریبی در این شهرستان وجود دارد که از این تعداد ۱۰ مدرسه در دست ساخت است.

وی با اشاره به اینکه در هفته دولت امسال دو مدرسه در بحث نوسازی مدارس کلنگ زنی شد، گفت: هر دو مدرسه در حوزه روستایی و با اعتباری بالغ بر ۵۹ میلیارد ریال در دست ساخت است.