کد خبر: 11778تاریخ انتشار : ۹:۳۸:۱۰ - پنج شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸

مامور منابع طبیعی شهرستان نور مجروح شد/ پای قاچاق‌چیان چوب در میان است

رمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران ـ ساری از مجروح شدن ماموران منابع طبیعی شهرستان نور در اثر تعقیب و گریز خودروی حامل قاچاق چوب خبر داد. به گزارش مازنی خبر و به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران ـ ساری، مسلم آهنگری از مجروح شدن […]

مامور منابع طبیعی شهرستان نور مجروح شد/ پای قاچاق‌چیان چوب در میان است

رمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران ـ ساری از مجروح شدن ماموران منابع طبیعی شهرستان نور در اثر تعقیب و گریز خودروی حامل قاچاق چوب خبر داد.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران ـ ساری، مسلم آهنگری از مجروح شدن ماموران منابع طبیعی شهرستان نور در اثر تعقیب و گریز خودروی حامل قاچاق چوب خبر داد و اظهار کرد: در اثر تعقیب و گریز یک دستگاه خودرو نیسان حامل قاچاق مشکوک، در حین تعقیب خودرو پیکاپ سازمانی از کنترل آنان خارج و به کامیون پارک شده کنار جاده در محدوده ایزدشهر برخورد می‌کند.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران ـ ساری، افزود: نیسان حامل چوب قاچاق از محل متواری، سرنشینان خودرو سازمانی که فرمانده یگان حفاظت شهرستان نور(آقای مقصودی) و (آقای فلاح نیروی طرح صیانت) دچار جراحت شدید شدند و به بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفتند.

وی اضافه کرد: حال نامبردگان به جهت هوشیاری مساعد اما تحت درمان هستند و اقدامات بعدی برای توقیف خودرو ادامه دارد.