کد خبر: 11779تاریخ انتشار : ۹:۳۹:۵۳ - پنج شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران: بازارهای دائمی صنایع دستی نیاز شرق مازندران برای توسعه اشتغال است

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت: بازارهای دائمی صنایع دستی نیاز شرق مازندران برای توسعه اشتغال است. به گزارش مازنی خبر و به نقل از ایلنا، سیف الله فرزانه در اولین گردهمایی روز جهانی گردشگری در شرق مازندران در مجتمع گردشگری هوتو بهشهر افزود: شرق مازندران از ظرفیت های زیادی در […]

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران: بازارهای دائمی صنایع دستی نیاز شرق مازندران برای توسعه اشتغال است

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت: بازارهای دائمی صنایع دستی نیاز شرق مازندران برای توسعه اشتغال است.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از ایلنا، سیف الله فرزانه در اولین گردهمایی روز جهانی گردشگری در شرق مازندران در مجتمع گردشگری هوتو بهشهر افزود: شرق مازندران از ظرفیت های زیادی در بخش های مختلف برخوردار است و باید برای توانمندسازی تلاش شود.

وی اظهار داشت: در شرق استان سه حوزه گردشگری، میراث و صنایع دستی ظرفیت های بالایی دارد و باید به نحو احسن از این ظرفیت ها استفاده کرد.

فرزانه گفت: کاخ صفی آباد از مطالبات بحق مردم بهشهر بود که دسترسی در حال انجام است که کارهای فنی در حال انجام است و امیدواریم بازدیدهای خوب عملی شود.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران افزود: مجموعه تاریخی عباس آباد و باغ جهانی عباس آباد هم از مجموعه های مهمی است که باید برای توسعه گردشگری تلاش شود.

وی تصریح کرد: تبدیل شدن سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به وزارتخانه نوید بخش توسعه است که امیدواریم شاهد توسعه بیش از پیش باشیم.