کد خبر: 11798تاریخ انتشار : 9:36:29 - جمعه 4 اکتبر 2019

تصاویر / سالگرد هادی نوروزی در کپورچال

چهارمین سالگرد درگذشت کاپیتان تیم پرسپولیس یعنی هادی نوروزی در کپورچال برگزار شد. هواداران تیم فوتبال پرسپولیس، همشهریان زنده یاد نوروزی و هواداران او در این مراسم حضور پرشوری داشتند و بارها با فریاد نام او، نشان دادند که یاد کاپیتان شماره ۲۴ پرسپولیسی ها در ذهنشان زنده است. به گزارش مازنی خبر ، در […]

تصاویر / سالگرد هادی نوروزی در کپورچال

چهارمین سالگرد درگذشت کاپیتان تیم پرسپولیس یعنی هادی نوروزی در کپورچال برگزار شد. هواداران تیم فوتبال پرسپولیس، همشهریان زنده یاد نوروزی و هواداران او در این مراسم حضور پرشوری داشتند و بارها با فریاد نام او، نشان دادند که یاد کاپیتان شماره ۲۴ پرسپولیسی ها در ذهنشان زنده است.

به گزارش مازنی خبر ، در دقیقه ۲۴ این مراسم یکی از مصاحبه های هادی نوروزی پخش شد که از علاقه اش به پرسپولیس و تمدید با این تیم خبر داده بود. رضا مهاجری سرمربی تیم نساجی مازندران نیز در مراسم سالگرد نوروزی حضور یافت.

محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل قرمزها میهمان ویژه این مراسم بود. او پس از دیدار با خانواده نوروزی، دقایقی به صحبت پرداخت و سپس با هانی فرزند هادی عکس یادگاری گرفت.

مریم حیدرزاده شاعر معروف که از هواداران تیم پرسپولیس محسوب می‌شود، همراه با هانی روی سن حاضر شد و قطعه شعری را خواند.

در این مراسم حضور پرتعداد مردم قابل توجه بود. هادی نوروزی ۹ مهر ماه سال ۹۴ درگذشت و پس از آن شماره ۲۴ در تیم پرسپولیس بایگانی شد و هواداران این تیم نیز هر بازی در دقیقه ۲۴ یاد او را زنده نگه داشتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس از سیاوش اسدالله نیا