کد خبر: 11844تاریخ انتشار : ۱۹:۵۳:۰۵ - سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸

به مناسبت هفته ناجا صورت گرفت؛ دیدار مدیرکل کار و نمایندگان کارگری با فرمانده نیروی انتظامی مازندران

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران به همراه دبیر و اعضای هیات اجرایی خانه کارگر استان مازندران به مناسبت هفته ناجا با فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران دیدار کردند. به گزارش مازنی خبر ، نصرالله دریابیگی، دبیر اجرایی خانه کارگر استان مازندران در این دیدار ضمن تبریک هفته ناجا به تمامی زحمتکشان […]

به مناسبت هفته ناجا صورت گرفت؛ دیدار مدیرکل کار و نمایندگان کارگری با فرمانده نیروی انتظامی مازندران

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران به همراه دبیر و اعضای هیات اجرایی خانه کارگر استان مازندران به مناسبت هفته ناجا با فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران دیدار کردند.

به گزارش مازنی خبر ، نصرالله دریابیگی، دبیر اجرایی خانه کارگر استان مازندران در این دیدار ضمن تبریک هفته ناجا به تمامی زحمتکشان عرصه نیروری انتظامی گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سربازان گمنامی هستند که همواره برای آرامش و آسایش مردم و این مرز و بوم از جان خود مایه گذاشته اند.

وی افزود: بخش اعظمی از آرامش امروزی که در کشور حکم فرما است را مدیون از خود گذشتگی ها و تلاش های بی منت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران هستیم.

دریابیگی گفت: امروز جمعی از تشکلات کارگری و بازنشستگی به نمایندگی از تمامی کارگران و بازنشستگان آمده ایم تا این روز را به این قشر زحمت کش جامعه تبریک و تهنیت عرض کنیم.

رئیس کانون بازنشتگان تامین اجتماعی استان مازندران به مشکلات عدیده کارگران و بازنشستگان اشاره کرد و اظهار کرد: امروز کارگران و بازنشستگان از مشکلات فراوانی همچون قرارداد های موقت کار و مشکلات معیشتی و درمانی رنج می برند.

وی گفت:خصوصی سازی یکی دیگر از مشکلات اصلی و مهم کارگران است که متاسفانه سیاست های غلط آن را به خصوصی خوری تبدیل کرده است.

این نماینده با سابقه کارگری در پایان اظهار کرد: کارگران و بازنشستگان همواره در تمامی دوران این انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حامی و یار و یاور آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری بوده اند و علی رغم تمامی مشکلات اقتصادی هیچگاه عقب نشینی نخواهند کرد.

در ادامه کامران اصغری،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی نیز ضمن تبریک هفته ناجا و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ناجا گفت: برگزاری این دیدارها فرصت مناسبی است که از زحمات و رشادت های قشر زحمتکش و بی ادعای نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تشکر و قدردانی کرد.

وی افزود: باید عنوان کرد که نیروی انتظامی همواره و در هر شرایطی نهایت تعامل و همکاری را با اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی را در راستا بهبود شرایط فرهنگی و اجتماعی جامعه کارگری و کارفرمایی داشته است.

اصغری ادامه داد: این همکاری و حمایت نشان از دلسوزی و ایجاد دغدغه در ناجا برای برون رفت از مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی دارد.

https://static2.ilna.ir/thumbnail/RGNUTLqNeqne/zD2ly951Lbe1X4vBXmeYxnwvBKd2o-upCBoRpuXWWQ3xVYIwBtE8SJc5CgG8w1SR1HhaeHPcWe7Z4QQxwQ5aCQuC6bW65Yo2vzNA1A_oYcME-xuDHnCGIL88GkvFaMums2lp5Xzk-eErjUYezqJx1w96qHB4I0VpXuOejRjZDSys4NdjIqNZJEQ6csj1vAj0IUIx_n4DEUM,/IMG-20191006-WA0002.jpg