کد خبر: 12249تاریخ انتشار : ۷:۴۴:۲۳ - دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸

معاون فرماندار گلوگاه اعلام کرد: مفقودی بانوی سالمند گلوگاهی در سیل

مازنی خبر : بر اثر بارش شدید باران و سیل گسترده در منطقه شرق مازندران، یک نفر در گلوگاه مفقود شد . به گزارش مازنی خبر ، بارندگی شدید در منطقه شرق مازندران که از بامداد یکشنبه شروع شده؛ موجب خسارت جدی به راهها، ابنیه و منازل مسکونی شده است. معاون فرماندار گلوگاه با اشاره […]

معاون فرماندار گلوگاه اعلام کرد: مفقودی بانوی سالمند گلوگاهی در سیل

مازنی خبر : بر اثر بارش شدید باران و سیل گسترده در منطقه شرق مازندران، یک نفر در گلوگاه مفقود شد .

به گزارش مازنی خبر ، بارندگی شدید در منطقه شرق مازندران که از بامداد یکشنبه شروع شده؛ موجب خسارت جدی به راهها، ابنیه و منازل مسکونی شده است.

معاون فرماندار گلوگاه با اشاره به مسدود شدن محور بهشهر به گلوگاه گفت: بارش شدید باران موجب روان شدن آب و انباشت گل و لای و چوب و سرشاخه های مختلف در جاده سراسری بهشهر به گلوگاه شده بود و محور مازندران به گلستان به طور موقت بازگشایی شد.

یاسر جعفری خورشیدی افزود: تلاش برای بازگشایی مسیر در ولمازو و تیله نو که بیشترین خسارت را داشته اند همچنان ادامه دارد و بازگشایی موقت مسیر انجام شده است.

وی با اعلام اینکه لاین جنوبی محور بهشهر به گلوگاه دچار خسارت فراوانی است؛ خاطر نشان کرد: تلاش برای بازگشایی کامل مسیر ادامه دارد.

جعفری خورشیدی با تایید یک مفقودی در گلوگاه در باران اخیر ، گفت: براساس اطلاعات اعلام شده بانوی سالمندی اهل روستای لمراسک در این بارندگی مفقود شده است و تاکنون هیچ اطلاعی از ایشان در دست نیست.